şükela:  tümü | bugün
  • rasim ozan'ın berat albayrak'ı devrimci olarak nitelendirdiği tweettir:

''yapma berat bey. istifanı geri al lütfen...bu iktisadi devrim çok meşakkatli, çok zor olacak diye telefonda konuşmuştuk. sen gidersen bu finansal devrim yolda kalır. yine eski düzene dönülebilir. türkiye anti-ithalat ve imalat-ihracat devrimini yapmak zorunda. görevini bırakma.''

tweet

bu tür yalama durumlarında rasim'in fetullah sevgisiyle ilgili tweeti hep aklıma geliyor: link
  • "biz telefonda konuşuyoruz" alt mesajı içeren tweet.
  • ya bi siktir git dediğim twittir. rasim ozan denilen zat adam değil ki, söylediği ne olsun.
  • bu işler sana göre değil rasim efendi. senin kusturmalı boşnak saksosu deneyimlerinden faydalanmak isteyen binler milyonlar var ülkede, bir ara zekeriya öz’ün heykelini dikmeyi falan düşünüyordun. bak o da güzel bir hobi.
  • bunlar kendi aralarında iktisadi devrim yaptıklarını mı konuşuyorlarmış? allah şifa versin valla ben hiç olmazsa milleti nasıl kandırdıklarını konuşup gülüşüyorlar diye düşünüyordum.
  • rok'a tek diyecegim:

(bkz: kes lan fetöcü)
  • adam kendi penceresinden bakmış. bu açıdan doğru bir tweettir.

bildiğiniz gibi kendisi kusturmalı seviyor. yani deep throat‘ı dibine kadar hissetmeden ayrılmasını istemiyor bakanımızın. ben şahsen vanilya seks seven bi insan olarak “tamamım” diyorum. ama rasim bey hardcore seviyor.

misal eski sevgilim sıkıca bağlanmadan tahrik olamıyordu. bdsm’den nefret eden birisi olarak yıllarca katlandım. saygı önemli. rasim bile olsa karşımızdaki tercihlere saygı duymak zorundayız.

dayımın bir lafı vardı: mazoşist birini insan gibi sikmek işkencedir derdi. kendi içinde paradoksal çelişkiler barındıran bir söz olsa da seks konusunda dayım bir guru sayılır. :p
  • hacklenme bahanesini ortadan kaldirmistir. bir telefon uzagindaki adama acar sorarsin o da hacklendim der sen de onu yazarsin.
  • tv lerde kendini liberal diye yutturan rasimin söylediği saçmalıklara bak.
    anti ithalat diye bir saçmalığı destekleyen liberal olur mu rasim?
    kusturmalı keynes sakso mu bu?