şükela:  tümü | bugün
 • ancak ve ancak fenerbahçe nin bu akşam tarsus idman yurdu ile oynayacagı maçı kazanması durumunda gerçekleşebilecek olan çeyrek final mücadelesi.
 • belki çok iyi maç değil ama çok $enlikli bir maç bizi bekliyor. son yıllarda bu iki takımın kupa maçları pek $enlikli geçiyor, kısacası gözya$ı, dram, komedi, aksiyon, heyecen ne ararsan onun bulunacağı bir maç olacaktır.
 • saat 20:00'da lig tv'den canlı yayınlanacak olan fortis türkiye kupası çeyrek final ilk maçı.
 • kazanan tarafa forward mail,pankart,baskili t-shirt vs vs hazirlama hususunda oldukca malzeme verecek bir tarihte oynanacak derbidir bu. (bkz: 8 mart dunya kadinlar gunu)
 • mondragon'un tribünde oturacağı maçtır
 • kupa maçlarında yer almayan mondragon'un bu maçtada yer almayacağı, onun yerine kaleyi aykut'un kaleyi koruyacağı konuşulanlar arasında. bakalım gerets böyle bir tercihte bulunacak mı?
 • eğer bizim* kaleyi gerçekten aykut korursa, maç sonrası dönecek muhabbetleri tahmin etmenin çok zor olmayacağı maç.

  fenerbahçe galibiyeti durumunda (ki maçın muhtemelen skoru budur kanımca, "fenerbahçe formsuz, bi bok oynamıyor kaç maçtır" tarzı yorumların bu maçta hiçbir değeri olmadığına inanmaktayım, lakin bu bir fb-gs derbisi ve kadıköy'de oynanacak) bazı galatasaraylılar "eee napalım kalede mondi olsa görürdünüz gününüzü, bunun bir de rövanşı var" savını öne sürecek, fenerbahçeliler ise buna "bize ne kardeşim teknik direktörünüz dangalaksa bizim suçumuz mu, her türlü koyduk, her zaman koymuyoruz mu zaten?" diye karşılık vereceklerdir.

  yok eğer fenerbahçe bu maçı kazanamazsa, galatasaraylıların "hahah ulan yedek kaleciyle oynadık yine de yenemediniz, kimbilir mondi olsa nolurdu" tarzı cümleleri kaçınılmaz olacaktır. bu durumda besiktaslıların da "hehe biz de geçen sene kalecisiz yenmiştik zaten bunları" diye lafa atlamaları da muhtemeldir*

  müneccim boku yiyip skor tahmini yaparsam da 3-1 fenerbahçe diyorum*
 • bir fenerbahçeli olarak haftalardır kötü oynayan takımımın bir maçla düzeleceği gibi bir mucize beklentimin olmadığı ve büyük ihtimalle berabere bitecek maçtır. sdaum'un da olan biteni seyretmek dışında bir şey yapmadığını göz önüne alırsak fenerbahçeliler için ilk yarıda takıma duyulan güvenin yerinde yeller esmektedir. bunun yanında iyice demoralize olmuş ve fiziken bitmiş durumdaki fenerbahçe, erken gol yerse kesinlikle en az 2-3 farklı bir yenilgi alır. her halükarda turu atlayan tarafın galatasaray olma ihtimali %70-80'dir kanımca. çünkü onlar hem ligi hem de kupayı bizden daha çok istiyor.
 • fenerbahçenin bitmediğini göstereceği maç olacaktır. ardından pazar günü oynanacak trabzon- gassaray lig maçının trabzon galibiyeti ile sonuçlanması pek muhtemeldir. lig bitmeden maçlar oynanmadan kimin şampiyon olacağı belli olmuyor. ayrıca bugünkü maçta fener lehine fark olur diyorum.
 • 352. derbi.