şükela:  tümü | bugün
  • angel di maria'yı ıslak odunla dövmek gerektiğini gösteren maç. sonlarda 2'ye 1 yakalanan %100 pozisyonda sağ tarafa pası vermeyip kendi atmaya çalışırken saçmasapan bir vuruş yapmasıyla maçı ve turu bitirme şansını tepti psg.

bence 2 pozisyon da penaltı bu arada. barcelona'yı uefa'nın koruduğuna katılmakla beraber ben penaltılarda bir problem göremedim.
  • hayatımda izlediğim en iyi geri dönüş olan maçlardan birisiydi. biri hatırlarsınız milan-liverpool maçı diğeride bu maç oldu. tarihe not düşülsün canlı canlı izledim. ileride muhabbeti açıldığında ben izledim lan diye anlatacağım bu bile yeter.
  • barcelona maçlarında ekranın sağ üst köşesine 7+ ibaresi konulmalı artık.
  • luis suarez ve neymar'ın işler istedikleri gibi gitmediği anlarda nasıl çingene olabildiklerini gösteren maç.
  • (bkz: neymar)
  • barca'nin penaltilari dogru ayrica yine barca'nin boru gibi 2 penaltisinin verilmedigi mac. psg ceza sahasi icinde kac tane elle oynama yaptu sayabilen var mi?

edit mac bittiginde psg'li oyuncular itiraz etmedi ,burda madrid fanboyu ozentiler agliyolar. birde bok atacak bisey bulamamislar ''barcelona kendini yere atiyo''. sen dunya tarihinde oyunculari kendini yere atmayan bir takim gordun mu? olm siz ne izliyosunuz lan? senede 2 mac falan izleyen adam ploterya sporu,kolpa sporu futbolda suarez kendini yere atti diye agliyo.
    dunya tarihi cr7 kadar kendini atan adam gormedi ama fanboyda tik yok o zmn.

her sey bi tarafa adamlar barca nefretinden oyle bir kor olmus ki ilk penaltiya ,penalti degil demisler... cidden su sozlukte ilk penaltiya yanlis diyen 20 civari entry gordum..siz mac fln izlemeyin.bu hakem makem olaylarina da bu kadar takilip aglamayin.siz futbol izlemeyin kendi asagilik komplekslerinizi tatmin edecek baska bir mesgale bulun.adam 85. dakikaya 3-1 girip maci cevirmis,son pozisyonda kale bos ter stegen orta sahada sakat yatiyor ve barca o sekilde top ceviriyor psg kapsa gol atacak kapamadi adamlar bir de ustune gol yediler.futbol tarohinin en inanilmaz geri donusu oldu adam hala gelmis burda agzindan salyalar sacarak cirkef entrisi giriyor.cunku senede 2 mac izleyen adamlar bunlar.barca'nin 2 penaltisi verilmemis hatta pek cok otoriteye gore 3 penaltisi verilmemis adam burda agliyo hala.
  • bu maçı vermeyen trt nin ben antenlerini seveyim.
  • maçı izleyemeyenler için link
    bir de youtube'daki şu yorum gülmekten yerlere yatırtmıştır

"ı think psg's mistake was to wear white. the barca players thought they were real madrid so they fucked them 6-1."

hesabın var mı? giriş yap