• angel di maria'yı ıslak odunla dövmek gerektiğini gösteren maç. sonlarda 2'ye 1 yakalanan %100 pozisyonda sağ tarafa pası vermeyip kendi atmaya çalışırken saçmasapan bir vuruş yapmasıyla maçı ve turu bitirme şansını tepti psg.

bence 2 pozisyon da penaltı bu arada. barcelona'yı uefa'nın koruduğuna katılmakla beraber ben penaltılarda bir problem göremedim.
  • hayatımda izlediğim en iyi geri dönüş olan maçlardan birisiydi. biri hatırlarsınız milan-liverpool maçı diğeride bu maç oldu. tarihe not düşülsün canlı canlı izledim. ileride muhabbeti açıldığında ben izledim lan diye anlatacağım bu bile yeter.
  • luis suarez ve neymar'ın işler istedikleri gibi gitmediği anlarda nasıl çingene olabildiklerini gösteren maç.
  • (bkz: neymar)
  • bu maçı vermeyen trt nin ben antenlerini seveyim.
  • maçı izleyemeyenler için link
    bir de youtube'daki şu yorum gülmekten yerlere yatırtmıştır

"ı think psg's mistake was to wear white. the barca players thought they were real madrid so they fucked them 6-1."
  • önce "ehehe fransız baba ben oğlumu yatırdığımda 3-1'di, şimdi oğluma ne diyeceğim" gibi geyik bir entry yazacaktım da sonradan farkettim. skor 3-1 iken ben kendim yattım lan. resmen bu maçtan bir şey olmaz diyip zaten yarı uyuklarken 80. dakikada hem de sikerim ben yatıyorum diyip yatttım.

bunda da tabii ki saatleri bir türlü geri almayanların payı hiç mi yok? tabii ki var.

sayenizde böyle efsane maçların sonlarını gece yarısından sonra zombi gibi izliyoruz.

bütün kış işe de zombi gibi geldik zaten.

o yüzden de referandumda oyum hayır.
  • ilk maçtan sonra maçı izlememiş olan iş arkadaşlarımdan biri ile konuşurken; "maç 4-0 bitti psg hayvan gibi şey yapmış olabilir ama rövanşta psg'nin nou camp'dan çıkabileceğinin garantisi yok rövanşı kaçırma" demiştim. biliyordum resmen ama maçı ben kaçırdım.

(bkz: mes que un club barcelona)
hesabın var mı? giriş yap