şükela:  tümü | bugün soru sor
  • efenim rezalet dedimse biraz içerisinde komiklik barındıran rezalettir zannımca.

toplanın anlatıyorum.hey arka sıradakiler! biraz sesszilik!

herneyse şimdi benim peşrevim, güreşimden uzun sürmesinde şimdi.

olay 0850 221 30 48 numaralı telelefonun şahsımı aramasıyla başlar.
    + efendim buyrunuz?
    - merhaba efendim.
    +merhaba
    -kiminle görüşüyorum nuri bey siz misiniz?
    +hollo hollo hayır ben abdürrezzak'ım, size de rızk dağıttıra bilirim.
    -ben sizi digitürk müşteri hizmetlerinden arıyorum.
    +buyrun dinliyorum? evet benim, tam isabet!
    -efendim internet hizmetinizi nerede kullanıyorsunuz?
    +evde kullanıyorum! ( `kullandığım internet ortamını acaba iş mi ev mi? diye sorduğunu genel mantık kuralları içinde değerlenip öyle var sayarak cevapladım)- hayır efendimhangi şehirde kullanıyorsunuz`?
    +burkino faso'nun aşağı geniş düzlüklerinden sola dönünce ilkpapirüsagacının yanında 'ziniare' şehrinden.

mavi ekran.

edit:imla.
    edit2: suserlerim tarafından mesaj yollu yoğun linç girişimi için tşkler. şu bilinmelidir ki entry yazma esnasında öyle çekyata oturup fular falan takıp yazılımıyor , anlaştık mı fular lı süserim?
    banka atm kuyruğunda anca böyle oluyor! sen okuma istersen ve fil dişi kulenden evren’i izle.

edit 3: yukarıda yaşanan olay şu. özet . tane tane geliyor .
    kurumu temsil edemeyen temsilci diyor ki aq: interneti nerede kullanıyorsunuz ?
    tefsiri: olayın siyak ve sibab babından anlaşılan yanı iş yerinde mi yoksa evde mi kullanıyorsunuz anlaşılacaktır ki zaten arayan hangi şehiri aradığını şeceresi ile karşısındaki ekranda görüyor amına koyim ya.

cevap olarak ise ben : evde kullanıyorum dedim . hayır beyfendi hangi şehirde kullanıyorsunuz?? dedi ya la.

buradaki komediyi görmüyorsanız gidip kendinize lütfen ‘ ayşe tatilde ‘ isimli renkli ilkokul üçüncü sınıf kitabı alın .

yazdığıma yazacağıma pişman olduğum durum. nokta lan.
  • konusunu anlayamadığım, okumaya odaklanamadığım, şakasını kestiremediğim, yazım hatalarıyla dolu olan ama altında "edit:imla" yazan rezalet.
  • hiçbişey anlamadığım espri ya da komiklik adına hiçbişey bulamadığım başlığımsı bişey. (!)