şükela:  tümü | bugün soru sor
 • amerikanın sesi yayın organı tamamen pkk yandaşıdır.
 • ne kadar zavallı ezikler ki o çok nefret ettikleri türk polislerinin koruması kontrolü altında ağlamaya, havlamaya ve boktan müzikler eşliğiyle leş ağızlarıyla leş sloganlarla bağırıyorlar. tsk vurdukça bunlar ağlayacak bağıracak inleyecek normaldir ama o kadar salaklar ki piyon olduklarını unutuyorlar eninde sonunda abd sizden vazgeçmek zorunda kalacak o zaman sıra hepinize gelecek sabırsızlanmayın.
 • tiplere bak ya hareketlere bak amk yamyamları. türkiye'de gerçekten terörle mücadele olsaydı bu insanlık düşmanları ne meclise girebilirdi ne de türkiye sınırları içerisinde ypg diye bağırabilirlerdi. türkiye'de 6 milyon terör destekçisi yabani var bu gerçeği göz önünde bulundurup ona göre terörle mücadele edilmesi gerekiyor.

  her canlı bomba patlamasında hayvani bir dürtüyle mutlu olanlar bu tipler işte.

  (bkz: hdp'ye oy verenlerin her patlamada mutlu olması/#64647947)
  (bkz: imc tv'nin şehit haberine hdp'li yorumları)
 • eneterasan bir kitle derken neden insaları ayrıştırıyorsun gayet güzel yerel kıyafetlerini giymiş halay çekiyorlar olması gereken bu insanların görüşlerine saygı duymayı öğreneceksiniz. sizin gibi insalar azaldığı zaman o zaman bu ülke iyi yerlere gelecek.
 • hep birlikte herhangi bir mudahele olmaksızın çalıp oynayıp terörist ypg lehine şarkılar söylerken uzatılan mikrofona "bla bla yapanları, sokağa çıkma hakkımızı elimizden alanları afrin'de yapılanları kınıyorum" diyen ilginç insanları barındıran kutlama. e sen sokaktasın işte yapıyorsun kutlamanı. hakkın sende hala ki disardasin. beyinlerinde var eziklik. otomatik cevaplar veriyorlar
 • bebek katilinin paçavralarını göremediğim kutlama.
  kafalarına vurdukça insan oluyorlar böyle böyle.
  biz güvercinken şahindiler, terörle mücadele arttıkça "barış, demokrasi" söylemlerini daha sık duyacağız. ama artık kanmazlar, hayvan terli.