şükela:  tümü | bugün
  • son edit: sorun kesin olarak çözüldü.
  • 10/10'luk rezalet. birkaç kez, birkaç yıl aralıkla ve farklı şehirlerde mng kullandım ve hiçbirinde evi bulamadılar şubeden almak zorunda kaldım. ama bu kadar yüzsüzleşen elemanları olduğunu görmemiştim.

özet: kargo elemanının adresi bulamayıp bahane uydurması, üste çıkmaya çalışması, kargo sahibi haklı olarak karşı çıkınca da hakaret etmesi, küfür etmesi, fiziksel bir özellikle alay etmesi.
  • ortama hemen polis çağırsaydınız keşke dediğim rezalet.
  • okumadığım rezalet. kelliğini paylaştığın içinse teşekkür ederim, anasını siktin göz zevkimin.
  • rezalet gibi rezalettir. 10/10.
  • mng kargo geçmesi bile başlı başına rezalet olmasına yeterli. yurtiçi kargo'dan daha kötüsü varsa kesinlikle mng'dir.

edit:
    okudum, ve hayretler içinde kaldım. kendimi olayın içinde hayal ediyorum da arabayla girmiştim şubenin içine. yayılması ve bu firmayı kullananlar tarafından bilinmesi için çaba harcanması gereken rezalet.

puan mı? 10 üzerinden 20

(bkz: #74847233)
  • insanlar böyle böyle katil oluyor işte. işin üzücü yanı ise bu tipi tiplerin hiçbir yaptırıma uğramayacağını bilmek.

hepsinin allah belasını versin.
  • hepsini okudum, rezalet gibi rezalettir. bu kargoculari (firma fark etmez) ise alirken nasil bir surec sonrasinda calistirmaya basliyorlar acaba. abi hepsi mi hoduk olur? ben bi tane gulumseyen kargocu gormedim. alayi mutsuz.. ulan biz dedik sanki okulu birak git kargocu ol diye. isini yapiyosan yap yap(a)miyosan al tazminatini siktir git.
  • bu sene dünya kadınlar gününde kadına şiddet olayı okumamıştım diye sevinirken bu sene de olmadı. okurken elim ayağım titredi. rezalet gibi rezalet. 10
  • geçmiş olsun. rezillik.