şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tam hali 8 mart 2018 tff tahkim kurulu'nun quaresma'ya verilen 5 maçlık cezayı onaması olan başlıktır.

  caner'e 6, quaresma'ya 5 maç ceza verenlerin gazeteci döven, hakeme küfreden, taraftara hareket çeken, rakibi tahrik eden futbolculara verdikleri cezalar da ortadadır.

  ancak unutulmamalıdır; adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazım olur.

  kaynak: http://www.tff.org/…lt.aspx?pageid=247&ftxtid=28821
 • bu aleni bir savaştır beşiktaş ile. bunun altında kalacaksınız !

  edit: o kadar korkuyorsunuz ki beşitaş'ın şampiyon olmasından elinizden geleni yapıyorsunuz. beşiktaş puan alırsa o hakemi dinlendirme gibi bir oluşuma gittiniz.
  bizi şampiyonluğa o kadar odakladınız ki sizde engel olamayacaksınız. beşiktaş sahaya 10 kişi çıksa bile rakiplerini yenecek güçte. korkup titriyorsunuz. yaptıklarınız aleni yapıyorsunuz. bu yıl şampiyon olunca bakalım ne yapacaksınız.
  bizi de engelleyin stattan kovun ceza verin. biz tribünde olmazsak kaldırımdan dahi destekleriz. hadi engel olun cumartesi 40 bin beşiktaş taraftarını.
 • (bkz: q7 cezası)
 • bu aleni bir savaştır 17 takım ile. itmeye 3 maç ceza verilirken yumruğa 5 maç ceza nedir? maddeler açık ve net. en az 8 maç ceza yemesi gerekiyordu. bunun altında kalacaksınız!
 • 8 maç ceza alır, beşiktaş'ın itirazıyla 5'e düşer şeklinde düşünüyordum. demek ki, itiraz da düşünülerek verilmiş bir karar. quaresma'nın hareketine verilen 5 maç ceza gayet makul. asıl haksızlık caner'e yapılmıştı.
 • burada garip olan q 7'ye verilen ceza değil, q 7 'nin yaptıklarını herkes gördü, önemli olan q 7'nin bu hareketleri yapmasına vesile olan renkli takımın oyuncularının pfdk'ya dahi sevk edil(e)memesi . artık bitsin bu rezillikler lütfen bitsin, herkes için bitsin.
 • q7'nin egzoz emisyon skandalı cezası sandığım olay.

  (bkz: audi q7)
 • komik.

  o kadar korkak ve adaletten uzaksınız ki bu adam çok daha fazlasını hak ederken 5 maç verebildiniz.çünkü gazeteci dövene,taraftara hareket çekene,küfür edene-beşiktaşlı değilse- ceza veremiyorsunuz. yok hükmündesiniz.

  tahkim kurulu önüne gelen her cezayı indirir hep indirmekle görevli olmuştur.karar yeterli olsa da indirir az olsa da indirir bu kadar boş bir yer.hakeme hareket çekince de indiriyor direk kırmızı görünce de indiriyor.beşiktaş'a bu yapılan çifte standart.

  tahkim,mhk,pfdk,tff bu ülkede olmasa bu lig daha iyi yerde olur.bu kadar batmazdı.
 • bu tarihten sonra aynı hareketlerde bulunan, aynı olayları gerçekleştiren galatasaraylı yada fenerbahçeli futbolculara bu cezadan aşağısı verilirse beşiktaş yönetiminin ortalığı yıkması gerekir. yapmazlarsa istifa etmeleri gerekir. şimdilik eyvallah, ceza onandı. göreceğiz bakalım fenerlileri, cimbomluları bundan sonra