şükela:  tümü | bugün
  • bayilerinin kota doldurmak için, ya da satamadıkları ürünleri elden çıkartmak için, insanlara "ücretsiz" olarak verdikleri ürünleri, faturalandırmaları ve bu konuda turkcellin "ödemek zorundasınız" dediği rezalettir.
    konu bir yakınımın başına gelmiş olup, şikiayetimiz hala devam etmektedir.
    olayı aktarıyorum:
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    27.02.2018 tarihinde, turkcell superonline bayii tarafından telefon ile aranıp, oturduğum semtteki internetin yavaşlığı ve kesintisinden kaynaklı olarak çok fazla kullanıcı şikayeti oluştuğunu, ve bu nedenle tarafıma güçlendirici hediye edileceği, ve ücret alınmayacağı bildirildi. aynı gün içerisinde turkcell çalışanı evime gelip, 2 adet güçlendirici (bakın 1 değil, 2!!!) ürünü teslim etti.
    kendisine, kağıtları imzalamadan önce "ücretsiz bunlar değil mi? " şeklinde soruma, ürünlerin ücretsiz olduğunu teyit etti ve bana kağıtları imzalattı. burada benim aptallığım, evet detaylı okumadan imzaladım.

takip eden ay, faturanın fazla geldiğini fark edince ürünün bana yüksek bir meblaya fatura edildiği, ve taksitlendirilerek faturama yansıtıldığını gördüm.
    turkcell'i arayıp, durumu aktardım. bayisinin beni kandırdığını ve aslında ihtiyacım olmayan bu ürünlerin geri alınmasını istediğimde "siz bunu imzaladınız, ödemek zorundasınız" şeklinde bilgi aldım.
    bir tüketici olarak ne yapmam lazım? şikayetçiyim
    -----------------------------------------------

konu ile ilgili hak aramaya devam edeceğiz, ancak konuyu buraya taşıma nedenim başka insanların da bu şekilde dolandırılmasını engellemek.

umarım birileri okur ve bizim gibi tongaya gelmez.
  • varan 1-ihtiyacin olup olmadigini bilmeden, sikayetin bile yokken urunu al
    varan 2-imza attigin seyi okuma(okuyun artik sunlari yil 2018 oldu)
    varan 3-ustune soguk ic