şükela:  tümü | bugün
 • hıncal uluç'un aykut kocaman'ın eleştirilerine verdiği sert yanıttır.

  --- spoiler ---

  "şenol güneş'in kafasının yorulması bir komploysa, martin skrtel'in kafasının yarılması da bir komplodur" demiş ve anlatmıştım, geçen hafta 90a'da.

  beşiktaş doktorları, şenol'un yara olmayan başına nasıl beş dikiş attırdılarsa, fener doktorları da, skrtel'in yara olmayan başındaki damarı kesip maç boyu kanamasını sağladılar ki, aykut "işte kan böyle olur" desin..

  aykut minnacık (bu da ironi) demiş ki.. "ironinin de bir kalitesi olur ya! bu yaştaki bu insanların böyle konuşması acı. kanaat önderi olarak gözükmüştü bir zamanlar.

  sporun yozlaşmasının baş mimarıdır bu tipler ve benzerleri. yine yanlış bir ironi yapmış, saçma sapan bir ironi yapmış. insanları birbirine düşürmek için farklı bir ironi yapmış!." valla hocam haklısın.. haklısın da, "yalanın ironisi" bu kadar oluyor işte ne yapalım. senin yalanını ben de yalanladım, o kadar.

  ayrıca.. lisede matematik, mantık okudun mu hocam.. yalanın yalanı, doğrudur.

  algı operasyonu ile avucunun içine aldığın hakem, sana maçı kazandırdı. sahada iki top varken atılan gol.. bursa'nın en iyi savunma oyuncusuna cart diye kırmızı, ama sarı kartlı valbuena hakemi üç defa aldattığı halde, çıkmayan ikinci sarı..

  kadim dostun rıdvan bile kabullendi o kırmızıyı. erman hocam "gel beraber izleyelim" dedi, fırat aydınus'a.. "hakemliğin biter" dedi. o hakemle yarışta kaldın ama hiç sıkılmadan fener taraftarını suçladın.

  sow, mow hikaye minnacık adam.. sow mow hikaye.. ligin bitmesine 3 hafta kalmış. fener şampiyonluk yarışında.. bir hafta boyu "şampiyon olacağız" dedin "olabiliriz" değil, "olacağız.." bir bildiğin varmış gibi konuştun, minnacık adam.. ama gene gelmedi, yürüyüş mesafesindeki, fener seyircisi. tribünlerin yarısı gene boştu, hava da güzelken..

  niye gelmiyorlar, minnacık adam.. çünkü senin fener'e oynattığın savunma futbolundan fener seyircisi nefret etti.. fener çıkar futbol oynar. rakip önlem alır. oysa sen rakip kim olursa olsun, takıma savunma oynatıyorsun.

  taktiği de kendin açıkladın.. "hele gol yemeyelim, bir tane nasıl olsa atarız.." gerçek fenerli böyle bir kafaya takılır da maça gider mi?. 100 bilmem kaç yıldır, fener böyle oynadığı için mi, ülkenin en büyük taraftara sahip takımı oldu?.

  kendi paçanı kurtarmak için fener'in futbolunu bitir.. sonra suçu taraftara at.

  sow'un alkışlanması, aslında senin yuhalanmandır, onu da anlamadın mı, minnacık adam..

  --- spoiler ---

  kaynak : dikkat sabah linki
 • kelimelerinde zeka kırıntısını mikroskopla aramaktayım. bulursam entry'mi editleyeceğim.
 • mezarda olması gerekan adam hala gazetede yazı yazıyor beyin oksitlenmesi geçiriyor haberi yok.
  minnacık adam deyip aşağıladığı adam da icratın peşinde olan ve taşın altında öyle ya da böyle eli olan adam. emek insanı...
  peki sen nesin beyin ölümü gerçekleşmiş adam sen nesin..
  yıllardan beri boş boş konuşmaktan milletin icraatlarını yorumlayan dünyaya 1 tane katkısı olmayan bir moron.
  senin devrin bitti dinazoryus yerin toprağın altı ha onuda allah bilir o ayrı
  ama senin yaşındakileri şimdilerde pek kimse iplemiyor hele ki yeni nesil hiç o yüzden bak şurdan siktir git.
  not:bjk
 • önündeki çok sayıda mikrofona kaç yaşında adamı karalarsan, sporun yozlaşmasının baş mimarı ilan edersen mutlaka re-aksiyon (ironi) bekliyorsundur. kulüplerin, takımların spor dışında tartışılması, yönetim taktik deşilmemesi daima kulüplerin işine yarar. bak burada kaç kişi ne konuşuyoruz burada? futbol mu? transfer mi kulüplerin borç-alacak dengeleri mi? bunu diyorum işte.
 • türk halkının bilmediği pek çok olimpik spor dalını herkesten önce bilen, kültürel anlamda zengin, kahkahası bir garip adamın garip garip açıklamaları. eminim ki basın camiasında bir ağırlığı vardır ancak halkın gözünde pek değeri yoktur sözlerinin.