şükela:  tümü | bugün soru sor
 • edit: ilk cevap şimdilik şöyle gelmiş; gazeteciler size gariban dedi diye ince'ye yetiştiriyor. anlık cavp bu daha gerçekçi cevabı ilk mitingde halk önünde verecektir.

  https://www.youtube.com/…cliblaaek&feature=youtu.be

  heyecanla beklediğim cevaptır.

  erdoğan yavaş yavaş potaya gelmeye başladı. akşener'e mi ince'ye mi saldırsam diye anketleri kovalayan, peşi sıra anket yaptıran büyük ağabey, kararını muharrem ince'den yana kılmış gözüküyor.

  meral'den daha çok korktuğu ve çekindiği belli oldu.

  ince'ye şunları söylemiş ağabey;

  "seçim kampanyasında chp'nin başındaki zata mı yoksa öne sürdüğü garibana mı bakacağız, onu bilemiyoruz. ortada bir aslı bir de kuklası var. bizi çıldırtacaklarını söyleyerek yola çıkmışlardı. haklarını vermek lazım. çıldırtmasalar da şaşırtmayı başardılar. sürekli bize meydan okuyan, hadi bakalım dediğimizde köşe bucak kaçan bu yalancı pehlivan hiçbir işe yaramasa da milletimizi eğlendiriyor. bu karikatür tip ve adayının maceralarını seçime kadar izlemeye devam edeceğiz. geçtiğimiz 16 yıl boyunca hayıflanmam, şöyle sıkletimize uygun bir ana muhalefet bulamayışımıdandır."

  ben heyecanla muharrem ince'nın bu gariban sıfatına vereceği cevabı bekliyorum.

  sonunda erdoğan'ı madara edecek bir aday çıktı.
 • karamollaoğlu ve partisi hakkında hiçbir şey söylemeyen erdoğan'ın, en çok temel beyden korktuğunu belli eden açıklama.

  (bkz: mantığa bak çay demle)