şükela:  tümü | bugün
  • yine şehitler üzerinden bir mesaj vermeye çalışan manşet. hain ittifakmış. şahsen herhangi bir muhalefet partisinin lideri olsaydım, bu kelimeleri burunlarından getirene dek peşlerini bırakmazdım. herkesin geçmişi belli şunun sırasında.

resim - orijinal
    resim - vgy.me
    resim - imgur

büyük yalanı o kadar çok tekrar ediyorlar ki, insanlar savunma yapmayı bıraktı, bu yüzden sonradan duyanlar "savunma da yapmıyorlar, demek ki doğru" algısına kapılıyor. (bkz: büyük yalan teorisi)
  • sadece manşete değil tüm sayfaya dikkat etmek lazım.
    sanki iki farklı türkiye var, hangisine inanmayı seçtiğiniz önemli tabii..
  • ülkede bu denli şerefsiz/aşağılık/pespaye bir propagandanın yapılması, hem de en çok satan gazete ünvanına sahip bir gazetede, iktidar yalakalığının da sınırlarını aşacak boyutta iğrenç bir şekile büründüğünün göstergesi.

20 tane gazetenin "bu millete ahdim var, enflasyon cari açık ve işsizlik düşecek" manşeti ile cıktığı, diger adayların hiç bir şekilde sesinin duyurulmadiğı bir secim döneminin demokratik bir süreç olduğunu iddia etmek ve bu düzenin secimle değiseceğini iddia etmek de nereden baksan saflık.
  • bu gazetenin sahibi, genel yayın yönetmeni, yazarları, haberleri yazanlar vs. nasıl rahat uyuyabiliyorlar aklım almıyor. ya insan şerefsiz olur da bu kadar mı olur? dindarım diye geçiyorlar, hiç mi inandıkları allahtan korkmuyorlar?
  • din ve şehit sömürüsünü artık normal hale getirdikleri için şaşırtmamış manşettir.

sadece manşet değil sayfanın tümünü incelerseniz her yerinden algı, provokasyon, yalan, iftira akıyor. bok kokuyor resmen.
  • hdp kürtlere ihanet etmiş, ince itiraf etmiş, feto, hdp ittifakına sdp'nin katılması erbakan'ın kemiklerini sızlatmış. sonuç olarak bu ne iğrenç bir kampanya.
  • (bkz: makarna.avi)
  • 90'larin hurriyet gazetesini animsatti bana.

gazete yerine propaganda aygiti olunca boyle oluyor iste.
  • ilk sayfasindaki tek okunacak haber shakira'nin turkiye'ye gelmesdir. sag alt kosedeki iki dinazor ayrica mide bulandirmaktadir.
  • şer odaklarıymış. oy verdiğin adamın oğulları askerlik yapmış mı? akp'deki siyasilerin kaç tanesinin oğlu askere gitmiş. beğenmediğin gılışdarın oğlu askere gitti vatan borcunu ödedi de geldi. ne yapmış akp dışındaki partiler. ülkeyi yönetmek için can atıyorlar, uğraşıyorlar. elbette bunun için erdoğan'ı seçimle elemeleri gerekiyor. bu mu yani şer odağı. seçimi kazanmaya çalışmak terörist faaliyeti mi. kim bilir ne dönmüştür haberin arkasında. şehit ailesine de acıyorum. ne denir? evlatları vatan için canını feda etmiş. söylediklerine saygı duymaktan başka bir şey yapılmaz. varsın kendi gibi düşünmeyenleri şer odağı sansınlar. canları sağ olsun.