şükela:  tümü | bugün
149 entry daha
  • kardeş kusura bakmada o bardağı orada onun götüne sokman lazımdı.
  • k anan bey öncelikle geçmiş olsun ve bu troll başlıkla sabah sabah ofisimde bugün ne yapsam diye uykulu gözlerle camdan dışarı bakarken kahkaha atıp kahve içmeye karar vermeme yardımcı oldunuz.
  • kapitalizme karşıysan, brezilyadaki tarlada çalışan adamlara bakacağına önce ülkede çalışacak tarlayı bulamayan insanlar olmasına isyan et. sikeyim bardağa yazdığı adı mahmut yazsa nolur osman yazsa nolur yani !
  • adam troller gibi "kanaan" dese bile yazamaz boyle bir sey iyi misiniz siz?

basligi acan da pasif agresif tutum sergilemis, orada cozecektin olayi soyleyip. amerika ne alaka , cocukca.

rezalet puanim : 8/10
  • ben farklı bir açıdan bakıyorum olaya. starbucks'da genelde böyle sürekli değişik isim söyleme hastalığı var bizim milletin çocuk da muhtelemen senin onla taşak geçtiğini düşünerek o da senle taşak geçmek istedi olay bu yani. ha yapılan yanlış mı? evet kesinlikle onu ilgilendirmez senin ismin ya da yazdıracağın isim.
  • işçinin yaptığı orospu çocukluğu, akıllara şu sözü akıllara getirmiştir: işçi yarrak gibidir, okşarsan kalkar seni siker. burada müşteriye yaptığı terbiyesizlikten dolayı dolaylı değil direkt olarak patronu da zan altına bırakmış olan bir çalışanın yavşaklığıdır.

sonuç: tazminatsız kovulmalı.
  • en güzel ve medenice hareket olarak ismini doğru yazana kadar kahve iadesi yapmak olan rezalet.

anca ülkemizde çalışana haddini bildirmek gerekir bu konuda yoksa her yerde “kenan geldi anan yazdım” diye anlatır. o yüzden medenileşmemek lazım. ben olsam elimdeki kahveyi alır boydan boya adamın çalıştığı tezgaha dökerdim ve mağazadan çıkardım.
5 entry daha