• sen bir de taksim bambi'ye gece git de gor dedigim olay.
  • bambi cafe degil de onlardan daha erken ekmek teslimi yapan firmanın urunleri gelişi guzel bırakması gibi duran olay
  • gelişmiş bir ülkede haklı olabilirsiniz ama bu görüntülerden rahatsız oluyorsanız bu yerlerin mutfaklarına asla girmemenizi şiddetle tavsiye ederim.
  • dışarıda yemek yediğiniz sürece bu tarz görüntüleri takmamanız gerekir, daha bunun salata yıkaması var, ellerini nerelere sürdükleri var, kullanılan yemek aletlerinin, mutfakların, tezgahların, yağın ne kadar hijyenik olduğu var.. var da var.. çok da rezalet gelmedi bana

rezalet puanım 3/10
  • paketli ürünün yere konmasını içeren sözde rezalet.
  • şaştık mı...
  • şimdi damlar “ rezalet değildir, boşa duyar kasma” diyecek pasaklı herifler diyecektim ki gelmişler bile. size fazla bile böyle muamele. hindistan’da trenin tepesinde seyahat eden yüzlerce insansı varlıktan farkınız yok zihniyet olarak. şunun nesini savunuyorsunuz? millet marketten aldığı ürünlere bile ambalajlarını yıkamadan dokunmuyor, açmıyor, hijyenin ne olduğunu nihayet öğrendi. sizin gibi pis heriflerin olduğu ülkede her gün binlerce yeni corona vakasının çıkması şaşırtıcı olmamalı.
  • marketten aldığın ekmeğin ve diğer bütün gıdaların nasıl ortamlardan ne şekilde geldiğini biliyormuyuz.
  • bazı yazarlar hindistan'dan tren örneği vermiş, sanki o insanlar zevkine treni öyle dolduruyor da ardından tren boş kalıyormuş gibi.. mecbur olum o insanlar öyle yığılmaya, tren yok zira.

neyse konuya dönersek;

bana göre paketinde bekleyen ürün, öyle alelade atılmamış, el verdiğince konulmuş, ekmekler ezilmesin diye üst üste çok yığamamışlar..

aga bu kadar dikkat edip, her şeye rezalet diyecekseniz dışarı da yemeyin olsun bitsin.
  • senin marketten aldığın ekmek de kasasıyla yerlerde sürünür gelene kadar.hem de koruma poşetsiz.gazete desen yerden kalkmaz.ne yapsın adamlar kutsal kitap gibi boyunlarına mı assınlar.

rezalet puanım 0/10
hesabın var mı? giriş yap