şükela:  tümü | bugün
 • her meme icin mi 8 yoksa bir meme 4 diğeri 4 mü? amaan siktiret. o paraya beni sikseler gıkımı çıkarmam. iyi sapla yiğidim derim.
 • o memeler karşılığında bence adamın ödeme yapması lazımdı. eksik gedik sonradan giderilir.
 • türkiye'de olması imkansız olay. (bkz: sebepsiz zenginleşme)
 • (#79400116) ilacin basliginda tesadufen ayni etkileri yasayip ilaci birakan bir yazar gordugum haber. gitmis dolaresler :(
 • sallama bir haber gibi. 8 milyon milyar dolar.
  klavyede kolay yazılıyor sadece. ayrıca bu ilaçların ön görülemeyen birçok yan etkisi zaten oluyor.” talidomid faciası”ndan sonra meme büyümesi için 8 milyar dolar inandırıcı değil.
 • adamın hukuki yönden fazla bilinçli olması haber ajanslarında da bir miktar korkuya sebep olmuş olacak ki hiçbir kaynakta fotoğrafı bulunmuyor. "bu herif hazır eli alışmışken bizden de kişilik haklarının ihlali sebebiyle tazminat koparır" diyerek bulaşmama kararı aldılar sanırım. memeli bir erkek göreceğimi düşündüğümden zoraki tıkladığım linkten ilaç fotoğraflarıyla ayrılıyorum. yürüyedur tazminat reyiz.
 • depakin ve zyprexa bende de meme yaptı.
  ama bize para verecek nerede , anca o memeleri sağmaya gelmemelerine şükredelim.

  60 kg bench yapa yapa , ve karşılıklı sırt çalışa çalışa kürek çekerek vesaire biraz toparladım.
  ama lanet olsun bu ilaç firmalarına.

  ekşi sözlük yazarlığımı bu firmalara borçluyum bir yerde.
  gelip yazayım da millet benim düştüğüm yanlışlara düşmesin diye yazıyorum.
  bence ekşi'deki en önemli konular ve başlıklar ilaçlar üzerine olanlar.
  ekşiden birçok kişiden de ilaç konusunda akıl aldım ne yalan söyleyeyim.

  belki burada yazanları okumasam dormicum bağımlısı bile olabilirdim.

  ayrıca ;
  lithuril böbrek üstü bezlerimi becerdi , her gece en az üç kere çişe kalkıyorum , yarım bardak neskafe içsem adrenalinden yerimde oturamıyorum.

  lamictal yüzünden de bağırsaklarım inceldi ve olanları makat apsesi başlığına yazdım.
  benzer şekilde cymbalta isimli antidepresan da bağırsaklarda kötü etkiye sahiptir.

  ayrıca yaşadığım rezaletin makat apsesi olduğunu da ekşi'den öğrendim. psikolojimi hazırlayarak doktora gittim ve 2 saat içinde ameliyata almışlardı.

  yakında buralara da sansür gelir. gelmez umarım. malum ilaç şirketleri dünya devi. buraya da çengel atarlar. yalan yanlış öneriler , reklam kokan entariler , uçurulan yorumlar filan görürüz.

  neyse sonuç , benden size abi tavsiyesi özellikle psikolojik etkileri olan ilaçlardan uzak durun. benim gibi ağır manik depresif hastalığınız varsa bile ilaçsız baş edebileceğinize inanıyorum. ben 3 senedir ilaç kullanmıyorum. başka birçok şey yapıyorum yalan yok. ama bu batağa bulaşmayın. insan dediğin kimyadan müteşekkil birşey , ve birşeyler bozmak çok kolay. sağlığınızın kıymetini bilin. sağlıksızsanız bile bilin ki beterin beteri var.

  güle güle yesin ne diyeyim. böyle haklının hakkını aldığı başlıklarla daha sık karşılaşmak ümidiyle
 • amerikan tazminat hukukunun meyvelerini toplayan adamdır, oluşan zararı aşan tazminata da hükmedebiliyorlar ve buna da cezalandırıcı tazminat diyorlar.

  bizde olsa ancak kişinin hastane masraflarını, manevi zararını karşılayacak ufak bir tazminata hükmedilirdi. belki de "ilaçları kullanmasaydı" da denilebilirdi, bilemiyorum.
 • adam hem zengin olmuş hem de meme sahibi. yani paraları kadınlarla yemek zorunda da değil. sıkıldıkça biraz paralarını avuçlar, biraz memelerini.