şükela:  tümü | bugün
  • küçük memeli kadınlara viral olarak ulaşmak için firma jüriye rüşvet vermiş bence.
  • iri meme daima kazandırır aga!
  • adalete olan inancın göstergesidir. aynı durumu yaşayan bir tc vatandaşı sadece ilacı bırakmakla yetinmiş #79400116
  • amerikan filmlerinden görmeye alışık olduğumuz “haklarını biliyorsun, haklarım var” klişelerinin yaşanmış halidir.
  • (bkz: yahudi avukatın önemi)

bence bu işte bir yanlışlık var 8 milyar dolara bir ulke kurulur, o paraya travesti olmayı kabul ederim çükümü kestirmeden.
  • amerikan hukukunda punitive damages kavramı sonucu oluşan durum, bizde olsa anca maddi manevi zararı kadar alırdı, keşke bizde de olsa dedirten durum
  • düşünsene hem a cup memesiz bir kızsın hem meme çıkarıyor hem de 8 milyar dolar tazminat alıyorsun. "ben a cup mememle mutluydum, hayatımı kaydırdınız" diye dava açıyorsun. memeler de sende kalıyor para da. adaletin güzelliğine bak.

(bkz: meme)
  • küçük memeli kızlar,ilacın adı risperdal.. hadi bakalım eczanelere !!
  • haberde bana göre bir hata var. firma adamı bilerek öldürse, o kadar tazminat ödemez. bundan dolayı binlerce kişi varmış mağdur olan. 1000 kişi olsa 8 trilyon dolar eder. az mantıklı olmakta fayda var.
  • kadın olarak kullandığım ilaç yüzünden önümde sik çıksa fuhuştan içeri atılacak bir ülkede yaşadığımdan gıptayla baktığım amerikan rüyası olaydır.