• öf...

öf ki ne öf...

o karikatürden bunu anlayana laf da anlatılmaz ama dur ben bir deneyeyim.

leman'ın zoru trabzon ile değil.
    leman'ın zoru silah ile insanları öldürmek isteyenle.

azıcık akıl ve veya azıcık izan yeter aslında...

ekleme: lan karikatürde katilin trabzonlu olduğunu gösteren en ufak bir belirti bile yok.

debe eklemesi: http://www.eksiduyuru.com/…8/iyi-bir-insan-araniyor bi' bakın la belki iyi bi'şiler olur.
  • aklıma, bu saldırıyı yapan tiplerin dergiyi de silahla basacağı geliyorsa bu kapak doğrudur, kapaktır, haklıdır, cesurdur.
  • hakkını arayan bir camiaya değil; silah ile 50 kişinin canına kast eden denyolara verilen ayardır.

(bkz: sakin ol şampiyon)
  • cok da onemsenmemesi gereken kapak,

leman dergisinin yedigi ilk bok degil ki sonuncusu olsun. care oze donuste, memlekete donmekte. bu ayrimciligin sonu, yuzyillardir kaybeden olan dogu karadeniz'e yarayacak, turkiye cumhuriyeti'ne kaybettirecek... cok onceden de soyledik. hodri meydan.

edit: sdlkfjlks vay amk ben boyle savunmanin, la tiraji les atan dergiyi ne kadar adam savunmus :) gencler herkes sunu kabul etsin, lemandan geriye sadece adi kaldi, yuzde 90'imiz leman'in kapagini sosyal medya hesabinda paylasir, gidip satin almaz ki haklidir da leman alniri mi amk, mal degnegi okuyacaksam gider bi zit versiyonu vakit okurum:))

hayir benim hemserilerim gitmis #lemanokumuyoruz diye hashtag acmis. la olum tabii ki okumayacaksiniz ya, asil okusaniz soverdim:) fb'liler de leman savunuyor:) beyler herkes samimi olsun lemani sikleyen kac kisi var surda ahahaha:)))
  • karikatürü beyni ile değil götüyle yorumlamak denir.
  • (bkz: fotoğraf)
    (bkz: karikatür)

(ara: beyin)
  • (bkz: alçak kapak fotoğrafı)
    (bkz: fotoğraf)
    (bkz: karikatür)

şu cahillik matrix'in içinde olsa komple tüm sisteme mavi ekran verdirtip makineleri öldürürdü. sen de bekliyorsun ki adam karikatürü anlasın.
  • bariz bir şekilde trabzonspora'a verilmiş bir ayardır. götünüzle mi bakıyorsunuz karikatüre? kupayı alıp kaçan adamı da hacıosman'a benzetmişler hatta.
  • bir galatasaraylı olarak anasının amı dediğim kapak.

sen 3-4 gün önce ölümden dönüp tesislerde hayatı tehlikede olduğu için ağlayan futbolcunun ölmüş karikatürünü nasıl çizersin? ağır yaralı bir halde hastaneye kaldırılan ve ailesi kan ağlayan şoförü nasıl ölü çizersin?

nerden baksan amcık ağızlılık...
hesabın var mı? giriş yap