• bir kaç saat sonra beşiktaş passolig'im ve kartal tişörtümle bursaspor tribünlerinde bi şey deneyeceğim maç.

hepinizi çok seviyorum. hoşçakalın dostlar.

maç sonu edit: rica ettim ameliyatlı yerlerime vurmadılar. elleri de çok hafifti. yaşıyorum :)
  • 32. dakikada mahmut hassan trezeguet’nin attığı golle kasımpaşa’nın 1-0 önde götürdüğü maç. bursaspor’un batalla ve bostock’un yokluğunda inanılmaz bir yetenek eksiği göze çarpıyor. orta saha ikilisi olan shehu-agu bizde çapa denilen, topla haşır neşir olmayı pek sevmeyen oyuncu tipine uygun olduğu için orta saha hiç işlemedi. kanatlarda delarge çok kötüydü ve özellikle ekoko da ligin ilk yarısındaki görüntüsünden oldukça uzak haftalardır. stancu biraz uğraşıyor. sow’un kendisi değil hayaleti gelmiş bursa’ya. ikinci yarı yusuf’un girmesiyle biraz daha baskın bursaspor ama tek hücum planları içeriye forvetleri yollayıp kenarlardan orta kesmek ama bunda da başarılı olduklarını söylemek çok zor.
  • bursaspor'un kaybederek hak ettiği lige doğru yola çıktığını gösteren karşılaşma.
  • mete kalkavan'ın tüm çabalarına(!) karşın bursaspor'un yenilmesine engel olamadığı maç. sırf uzatmalarda çok tehlikeli yerlerden iki serbest atış uydurdu.

kasımpaşa'nın siyahi forvetleri son paslarda sıçmasalar 2-3 gol daha bulabilirlerdi
hesabın var mı? giriş yap