şükela:  tümü | bugün soru sor
 • biraz önce son dakika olarak geçilen enteresan olay. ortadoğu'daki kartlar birilerinin götüne girse de kurtulsak artık.

  "suriye'nin duma kentinde yaşanan son olaylarla ilgili abd başkanı donald trump'tan mesaj geldi. duma'da yaşananların ardından twitter'dan açıklama yapan trump, suriye devlet başkanı beşşar esad'ı tehdit etti büyük bedel ödeyeceğini söyledi."

  kaynak
 • abd başkanı donald trump'ın bu açıklamasından sonra islamcıların bir anda amerikancı olacağını göreceğimiz ergen tespiti. akıllara saddam ve ırak'ı getiriyor.

  akıllı insanlar şunları mantıklı bulur değil mi? ( aynı tiyatroyu halep'te gördük, humus, palmira ve deir ez-zor ve diğer radikal islamcı teröristlerin olduğu her bölgede)

  1) suriye'nin başkenti şam'ın bir banliyösü olan doğu guta'nın yüzde 90'ı temizlenmiş.

  2) yüzde 10: duma denen ilçede teröristler sıkışmış ve dün başkent şam'a saldırı yapmışlar. roketle şam'ın mahallelerine yapılan saldırı sonucu 4 sivil hayatını kaybetmiş, 30'ü yaralanmış.
  https://twitter.com/…in_d/status/982542828055289856

  3) bu sabah ise duma'da bulunan teröristler teslim olmayı kabul etmiş. dün gece de papağan gibi ''kimyasal saldırı'' yalanı geldi.

  ve esad'da buna rağmen kimyasal saldırı yapacak öyle mi? hele hele teröristlerden kurtulan doğu guta'da kimyasal silahların olduğu depo bulunmuşken ( abd, suudi ve batı menşeli) 1 haftadır rusya'nın ''kimyasal saldırı provokasyonu'' yapılacağını söylerken...

  bak ''akıllı insan'' diyorum. yukarıdakilere inanır. islamcıların başı çektiği arap medyası ve akp'ye yakın havuz medyasına değil. koyun olmayın. araştırın, sorgulayın ve doğrusunu bulun. önünüzde internet var.

  kim hayvan ve yalancı sorgulayın. zor değil.
 • ırakta 3 milyon sivili katleden hayvan diyor bunu
 • (bkz: 7 nisan 2018 duma'da kimyasal silah saldırısı)

  başlıkta öngörülen senaryonun gerçek çıkmasıdır. daha önce de birkaç kez denendi. bu tür açıklamalar bu saldırının rejim tarafında yapıldığı ihtimalini zayıflatıyor. müslüman düşmanı trump, bu olay için rejimi vuracak ve insanlık adına yapmış olacak öyle mi? geçiniz...

  ölen çocuklar kimsenin umrunda değil maalesef. bir an önce savaşın bitmesi tek çözüm.

  birazdan abd yalayıcıları başlığa damlar. inşallah yanılırım.
 • az bile söylemiş peruk kafalı plastik şişme adam trump