şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
 • rize’nin yeneceği maç haftaya da başakşehir koyar bunlara sonrası şerefli 4.’lük
  edit: aferin aynen devam haftaya başakşehire açarsınız artık
  istek üzerine: beşiktaş çay demledi :)
 • rize çelmeyi takar
 • oyunculara alacakları hafta sonu ödenmişse ya da bu gün maç başlamadan önce ödenirse, beşiktaş, çaykur rizespor'u da yener, haftaya evinde başakşehir'i de, deplasmanda galatasaray'ı da. çünkü, neden yenemesin?
 • maç öncesi 2 güzel haberin geldiği haftanın kapanış mücadelesi. beşiktaş'ta sakatlığı dolayısıyla quaresma kadrodan çıkarılmış, isimat mirin'in ise oynaması önünde bir engel kalmamıştır.

  rize formda girdi ikinci yarıya. en iyi top oynayan takımlardan birisi şu anda. zevkli bir mücadele olmasını bekliyorum. bulduğumuz fırsatları yüksek yüzdeyle değerlendirmemiz lazım kazanmak için. iddia severlere önerim kg var oynamalarıdır.

  muhtemel 11:
  karius
  gökhan mirin vida caner
  atiba dorukhan
  lens kagawa ljacic
  burak
 • merakla beklediğim maç. bir tarafta oyunu olgunlaşmış ne yapacağını iyi bilen bir takım, diğer tarafta sezonu kafada bitirmiş havası sönük ama bireysel becerisi yüksek bir takım var.

  rize'nin çabuk ve dikine futbolu bugün evlerinde oynamalarının da verdiği şevkle zirve yapabilir. orta göbekte dorukhan sürekli koşturacağı, atiba ise pozisyon tutmaya çalışacağı için rize'nin rakip yarı sahaya çabuk geçişlerle atiba + 2 stoperi sürekli zor durumda bırakacağını düşünüyorum, özellikle gökhan ve caner'in öne çıkacağını düşünürsek geriye dönüşler sıkıntılı olabilir, bu sıkıntı vedat muriqi'nin kendi sınırlarını zorlayan sırtı dönük forvet performansı devam ederse (vida - mirin ikilisi kalite olarak bu konuyu halledebilir gözükse de geçen maçlarda hala uyum yakalayabilmiş gözükmüyorlar) iş umar - aatıf - samudio - nakoulma gibi geniş alan oyuncularının (artık hangileri 11 çıkarsa) şovuna bile dönüşebilir.

  beşiktaş'ın kadrosu kağıt üstünde çok ofansif gözükse de oyun akışı çok asimetrik bir takım, soldan paslaşarak geliyorlar (bu akşam adriano yerine caner'le bu daha zor olacak), sağdan ise uzun (quaresma-gökhan) oynamaya çalışıyorlar. dolayısıyla takımın rize gibi agresif savunma yapan bir takım karşısında rahatça oyun kurabileceğini düşünmüyorum, duran top veya bireysel beceriyle işi götürmeye çalışacaklardır. kaldı ki rize'nin bu agresif oyunu beşiktaş'ın tehlikeli noktalarda birçok duran top kazanmasına sebep olacaktır.

  uzun lafın kısası beşiktaş'ın oyunu ileri yıkmaya çalışması ile rize'nin hızlı hücumları arasında geçecek zevkli bir maç bekliyorum.

  edit: beşiktaş'ın 11'inde quaresma yerine lens, orta sahada kagawa yerine medel oynayacak. resmen önlemle başlıyor şenol güneş, bu işleri biraz değiştirebilir, iki tarafın da topu rakibe bırakmayı planladığı bir ortamda kontratak becerisi daha yüksek olan rize'yi daha şanslı görüyorum.
 • yaz kızım;
  çaykur rizespor:2
  beşiktaş jimlastik kulübü:0
 • sanırım rakip barcelona.
  atiba dorukhan medel orta sahasıyla mücadele edeceğimiz maç.
 • bu başlık altında rize mize zırvalayarak yazdığı kendi postunu favlayan bir adet maklubeci orospu evladı var. açın profilini inceleyin diagne başlığında bile beşiktaş'a laf çakma derdinde bu anasını beşiktaşlıların siktiği götveren. öyle bir yavşak ki bu, ozan kabak başlığında necip uysal üzerinden beşiktaşa yürüme derdinde asjdjhasdg. gerçekten ilginç dimi?

  tanım: beşiktaşımın koyup geçeceği bir deplasman maçı.
 • über milli hocamız sir şenol eleştirilemez eleştirilmesi teklif dahi edilemez güneş beyefendinin inanılmaz güçlü ligin flaş ekibi çaykur madrid karşısında tedbiri elden bırakmayarak (sanki bugüne kadar herhangi bir mücadelede tedbiri elden bırakmış gibi) çift ön libero ve nedense (sanırım milli maç arasında japonca sövdü) takımın en etkilisi denilen kagawa'yı yedeğe atarak 100 yaşında birşeyler ispat etmeye çalışacağı tahminimce rizenin ilk yarı 2-3 sallayıp sonra da beşiktaş'ın çıkartmak için gözünü yırtacağı bir maç olacak.

  umarım 3+ yeniliriz ve şenol derhal gider. karambolde de fiko gider. şampiyon yaptın alkışladık gruptan çıkarttın alkışladık rezil ettiğinde de alkışlayamayız hocam kusura bakma.

  ayrıca maça yine 10 kişi çıkıyoruz. forvetsiz oynamak çok zor...

  edit : dev kapak oldu.
 • besiktasimizin onbiri: karius, gökhan gönül, vida, mirin, medel, atiba, dorukhan, lens, adem ljajic, caner erkin, burak yılmaz

  simdi rize stadinda muslum gurses caliyorlar mac öncesi.

  heyecanli bir mac olacagi kesin!
321 entry daha