şükela:  tümü | bugün
 • jan vesely tum euroleague’de takimin uzerine kurulu oldugu oyuncular arasinda en kilit oyuncu. cunku hem savunmanin hem de hucumun lideri. fenerbahce’nin 3 senedir devam eden kotu kadro muhendisligi de goz onune alindiginda vesely sayet playoffta olmazsa rakip kim olursa olsun eleniriz, olursa da herkesi eleme potansiyelimiz var.
 • bobby dixon'ın lorenzo brown'dan kötü olmasının imkansız olduğu ortadayken neden denenmediğinin anlaşılmadığı bir başka maç.
 • playoff başarı diyorduk ve playoff'dayız. çok harika performans sergilediğimiz için f4 hayallari başlamıştı ama vesely :( ana oyuncularla parça oyuncular arasında çok büyük kalite farkı var. brown, barthel, alex perez, ulanovas, eddie ne yazık ki yeterli değil. vesely, de colo, guduric, pierre istikrarlı olunca bunlar az sırıtıyor. gelecek sene ana dörtlü korunup üç kaliteli oyuncu daha alınırsa daha istikrarlı şekilde f4 kovalarız.
 • rezalet oynadık fakat causeur, deck, laprovittola üçlüsü 12 tane üçlük atmış. laso'ya hayal kur desen bu üçlüden 12 üçlük beklemez. bence bu adamlar bu kadar atmasa yine de kazanamazdık ama yine de çok ekstra. bir de bizi savunacaksan bile bizim maça gelme lamonica. seni hiçbir zaman sevmeyeceğiz.
 • en sevmediğim insan tipidir işini gevşek yapan. lorenzo tam bu sınıfta. 4. çeyreğin başında hafif bir umutla belki dediğimiz anda bir değil iki değil tam üç kere saçma sapan hiçbir alt yapı desteği olmayan şut kullandı. içeriye girmek ister anlarım öyle değil,boş kalır okey öyle de değil, süre bitecektir hiç değil, birebir oynamak ister o da değil resmen topu eline aldı ve oralarda dolanarak sıçtı. utanmadan gitti tüm bunları arka arkaya 3 hücumda yaptı. lan dur bu pozisyonda barthel gibi yapayım kenarda takılayım yok yetmiyor bir sonraki pozisyonda da hücum faul yapıyor. iyi oynamayabilir gününde olmayabilir ama gevşekliği inanılmaz rahatsız edici
 • 13-33.

  efes ya da cska hayırlı olsun. efes geleceğine cska gelsin fb için daha iyi. efes'in karşısında %1 bile şansı olmaz. iki türk eşleşmez umarım.

  not: gs
 • sergio llull'un her maç orta sahadan attığı üçlüklerden gına geldi amk. istisnasız her fenerbahçe maçında bunu yapıyor pezevenk. itinayla seyir zevkimizin içine sıçıyor.
 • jan vesely ve edgaras ulanovas kesin yok. nando de colo ise idmanlara başlamış ve durumuna maç gününde karar verilecekmiş. umarım de colo oynar. de colo ve vesely'siz real'i yenmek mucize olur.

  real'da llull ve randolph sakat
 • lorenzo malında suç yok. bunu oyunda tutmak, yenilgiyi hedeflemek demektir. herhalde efes ile eşleşmek istediler. başka bir açıklama bulamıyorum.
 • ismail ve ihsan’ın iyice fanatizme bağladığı maç. sanki maç hakemler yüzünden gitmiş gibi algı kasıyorlar sonra da mesajı alan bir sürü sığır euroleague mafia diye geziyor ortada. kyle o’quinn’in yaptığı kasti faulü bile güzellemeye çalışmak nedir? bu tip durumlarda daima bize yapılsa tepkim ne olurdu diye düşünmek lazım. bu arada o’quinn süper bir karakter. düzgün biri ve baya iyi bir oyuncu bana göre, arada sinirle olur böyle şeyler. sıkıntı spiker ve yorumcunun mantalitesinde. fener vesely yokken eurocup takımı oluyor bunu bir kere daha gördük. best coach kıstası mola dönüşü harika set çizmek olanlar için mükemmel koç olan kokoşkov bakalım nasıl bir çare bulacak bu duruma. merakla bekliyorum.

  her şeyin ötesinde real gerçekten inanılmaz itici bir takım. adamlar bench’te başta koçları olmak üzere maç boyunca hiç susmuyorlar. sürekli bir bağırış çağırış, rezalet bir gürültü halindeler. aynı şeyi sinan erdem’deki efes maçında da yapmışlardı. ortaokul, lisede basket takımlarında oynamış olanlar bilir, turnikeye çıkarken falan avazı çıktığı kadar bağıran, alkış yapn falan tipler olurdu bazı varoş takımlarda. bu çingene ispanyolların takımı da aynen böyle bir takım işte. ne kadar çirkef olduklarını anlatmaya gerek yok zaten.

  bu arada bunları yazarken şu vasat real 26’ya yatırdı feneri. yazık.

  edit: sığırlardan biri ana avrat döşenmiş aşağıda. özel mesajdan o kadar götü yememiş, tırsmış, hadsiz falan yazmış ezik. tüm dünya birleşmiş senin takımının şeftali gibün amcüünün peşine düşmüş, evet sen de haklısın. yoksa kayısı mı desem ;)