• ozellile yabanci turistlerin deliler gibi yaptigidir. adamlar 2 gunde haslanmis istakoza donuveriyor hemen. adam sabah 9-10'da plajda. aksam 18-19 gibi odasina yardiriyor. 1 saat ogle yemegi molasi. o kadar. koca gun plajda takilmak sahsima kesinlikle zaman israfi gelmekte.

not: plajda kitap okuyamayangillerdenim.
  • bu benim
  • benim gibi bu durumu severek yapan insandir.
    sabahtan plaja gidilir, yaniniza muzik ve kitap alirsiniz. mumkun oldugu kadar yuzup verdiginiz molalarda kitabinizi okursunuz. semsiye altinda kalip istakoz gibi de kavrulamaya gerek kalmadan yapilabilir.
    ozellikle onunuzde deniz manzarasi ve soguk icecegi varsa, plajdan daha da cok keyif alan insandir.
  • gölgede mi yoksa güneş altında mı diye sormak gerekir.
  • 8 saat ofiste takılmaktan daha zevkli bir aktivetidir kanımca. bi elinde kitap bi elinde içki :( kitap okunmasa bile boş gözlerle denizi izlemek gibisi var mı?
  • plaja gidilir.
    15 dakika yerleşme
    15 dakika kremlenme
    6 dakika yüzme
    3 saat güneşlenme ve uyku
    1 saat yemek
    3 saat güneşlenme ve uyku
    4 dakika tekrar yüzme
    20 dakika fotoğraf çekimi ve toparlanma
    kapanış.
  • günü birlik gidiyorsam sabah 7 akşam 7 durabilirim. *
  • gayet güzel olan şey. tabi yakınlarda yemek yiyecek okey oynayacak yerler olacak.
    sabah erkenden yüzeceksin. öğlen yemek yiyeceksin. sonra uyuyacaksın.
    sonra tekrar yüzeceksin. sonra dondurma yiyecek bi şeyler içerek kitap okuyacaksın.
    sonra eve.
  • dün 6 saat plajda durdum, sadece 1 saati denizin dışında geçirdim ve heryerim yandı.8 saat nedir ya?
  • sınırsız bira ve tuzlu fıstık eşliğinde acayip keyif alan insandır.
    gerçi boykottayız :)
hesabın var mı? giriş yap