şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sirf eksicilerden bin kisi ayni anda ya da toplam da bes bin kisi su soy agaci ivir zivirini kontrol ediyor diye koskoca e-devlet’in yasadigi sistem cokusu..

  an itibari ile;

  sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı.

  gibi bir uyari veriyor.

  not: kontrol edebilen varsa tekrar tekrar denemesin lutfen. kisacasi abanmayin gayri birakin biz de bakak diyecegim ama muhtemelen servis bir sureligine rafa kaldirilacak, site bu tarz bir uyari verdigine gore.
 • rezalet gibi rezalettir. bu kadarcık trafiğe dayanamayan site saldırılara ne kadar dayanıklı sormak lazım.
 • rezalet gibi rezalettir.

  çinli çıktım!
 • an itibariyle sayfa;

  “502 bad gate” hatasi da vermis bulunmaktadir.

  bundan evvel teknik calisma yapiliyor su an icin servis kapali tarzinda bir uyari vardi. fazla abaninca cigerini söktük demek ki..
 • millet uzaya araba gönderiyor biz bir siteye giremiyoruz isyanlarını beynimden ağzıma dökmeme ramak kala bana bu entryi girdirten rezalettir.
  soyumuz sopumuz öyle belirsiz ki millet anasını öptü sitenin...
 • henuz bi aciklama geldi;

  “08.02.2018 tarihinde saat 14:00’da e-devlet üzerinden hizmete açılmış olan alt-üst soy raporu 09.02.2017 tarihi saat 02:00’e kadar yaklaşık olarak 200.000 adet üretilmiştir. vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği hizmette asıl yoğunluk ise gece 02:00- 04:00 arasında (yaklaşık 110.000 alt-üst soy raporu) yaşanmıştır. saat 04:00 dan itibaren ise aşırı talep olmasından dolayı verilen hizmette gecikmelerin oluşmasına ve vatandaşların bekleme sürelerinde artış yaşanmaya başlamasından dolayı alt-üst soy raporunun e-devlet üzerinden paylaşımı geçici olarak durdurulmuştur. nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü tarafından e-devlet üzerinden sunulmakta olan nüfus kayıt örneği ve yerleşim yeri ve diğer adres belgesi hizmeti sunulmaya devam etmekte olup, yoğunluğun azalmasından sonra alt-üst soy raporu hizmeti en kısa sürede vatandaşların kullanımına açılacaktır. ancak vatandaşların yoğun talebi ile orantılı olarak alt-üst soy raporunun gecikmeli veya kesintili hizmet vermesi ihtimali bulunmaktadır.
  kamuoyuna saygıyla arz ederiz.”
 • suriyeli cikanlar icin devlet para odeyecekmis, cikan varsa gitsin muhtara basvursun hemen !!