şükela:  tümü | bugün
  • türkiye saatiyle sabah 5’te, s sport’tan canlı yayınlanacak ufc maçı.

2017’de yapılması planlanan maç saki’nin sakatlığı nedeniyle ertelenmişti. her ne kadar dibine kadar saki’yi desteklesem de khalil hayvanının ufc tecrübesi ve saki’nin ameliyat sonrası ilk maçı olması nedeniyle ağır favori olduğunu düşünüyorum.
  • bizim oğlanı dövdüler :(
  • çabucak bitmiş karşılaşma.
  • adeta maç başlar başlamaz nakavt olmuş dövüşçü. millet konuya entry girmeye bile fırsat bulamadan bitti. ulan hiç güleceğim yoktu shjffdf. bir round dayansaydın bari.
  • gökhan saki sayesinde ufc nedir öğrenmiş milletin gökhan sakiyi yenildi diye eleştirmesi de ayrıca ironik ve komik oluyor . amk kıskançları .

saygı duymayı öğreneceksin . gökhan saki gibi sporcular çok özel sporcular , öncü sporcular diğer türk sporcular için kapı aralayan sporcular .
  • çok kolay bir yenilgi oldu. açıkçası biraz sanki rakibi hafife almasının yeri olduğunu düşünüyorum.gokhan maca aşırı rahat çıkmışken rakibi çok konsantre şekilde geldi. ben gokhanin bir bjj veya güreş geçmişi olan biri karşısında sıkıntılı maçlar yaşayacağını düşünmüştüm ama yer savunması, normal bir rakibe karşı bile çok kötüymüş onu gördük.