şükela:  tümü | bugün
  • tamam o zaman.

ne güzel öngörüdür ne tatlı tahmindir.
  • kutlamalar icin ataturklu turk bayragimizi siparis ettik bekliyoruz.

ekleme: efendim kargomuz bugün ulaştı #son10
  • kutlamalar için şimdiden 1 kasa birayı buzdolabına koydum. ayrıca davul zurnayla cadde cadde gezmeyen ne olsun.
  • bir tane eskiden piyasada bolca bulunan antenli televizyon aldım. benim bağ evine kuracam, birami çekicem, allah'ın izniyle de ince'nin kazanmasını günbatımı eşliğinde izleyip sandalyemde oturucam. şu an gelecekle ilgili en güzel hayalim bu.
  • olm ailenizde falan hiç akp'li yok mu? bu adamların sayısı çok, fikirleri sabit. bırak fark atmayı ikinci tura bıraksa razıyız.
  • balkon konuşmasına değil after partylere delalet eder.
  • muharrem ince'yi balkon konuşması sırasında tv'den son ses açıp tüm mahalleye dinleteceğim olay olacaktır. artı, türk bayrağımızı asıp vatanımıza milletimize mutluluklar dileyeceğiz. adeta bir zafer yaşayacağız. kendimi dışarıya atıp kutlamalara katılacağım gece olacaktır.

zamanında seçim kazanınca arabalarla korna çalıp şampiyonluk kutluyormuş gibi davrananlar için nasıl oluyormuş göstereceğiz...
  • ne zaman hayal kursam malum şahıs kazanıyor. bu sefer hayal kurmamak için zor tutuyorum kendimi.
  • oylar sayılırken rakı, bittikten sonra bira içicez. hanımefendi elinde şarap kadehi ile poz vermiş, saygıdeğer rok senelerce programlara sarhoş çıkmış, ben bira içmişim çok mu?

umut son terk edendir dostlar. ve biz bu seçimden çok umutluyuz. köprüden önce son çıkış. umut henüz terk etmedi. kuyruğu indirmeyin. önceki seçimi nasıl kazandıklarını unutmayın. safları sıklaştırın.