şükela:  tümü | bugün
  • tacizci de küçükken taciz edilmiştir büyük ihtimal.bunlar sonsuz döngüye girmişler.lağvedilmedikleri sürece böyle gider.
  • şuna islamcı pislikler diyerek entry giriyorsun ya girme. islamcı pislik dediğin zaman bu orospu çocuğuna direk koruma geliyor. sen islamla olan derdini orospu çocukları üzerinden gidereceksin diye olay politikleşiyor ondan sonra kimse ceza almadan yırtıyor. millet aptal değil bu yurtlara çocuğunu aklı olan göndermez. ama konu içinde islam kelimesini kullanınca bu herifi bir safa ittiriyorsun. olayın gerçek suçluları biz müslümanız diye iftira ediyorlar diyor. islamla müslümanlıkla derdini çocuk tacizcisi üzerinden yapma.

edit: başlığı açan kişi islamcı pislikler diye başlamıştı entrysine düzeltmiş teşekkürler.
  • (bkz: imam hatipler kapatılsın)

türkiye' de sıradan bir gün.
  • islamcı nedir ne değildir bilmeden yorum kasmayın kara cahiller. şahıs münafık ve hatta gizli ateisttir. allah'ı unutmuş, yok saymış ve sapkınlığa düşmüş bir ateisttir. hadi bakalım!
  • çocukların tacize uğraması durumunun özellikle katolik cemaatlerinin yurtlarında da çok yaygın olması ilginç bir tesadüf. burada sorun aslında herhangi bir dinden ya da inanıştan değil de daha çok muhafazakar yaşam biçiminden kaynaklanıyor.

muhafazakarlık dünyada adeta kendi dinini yaratmış durumda. öyle ki dünyanın her yerinde muhafazakarlar birbirlerine benziyorlar ve hepsi boğazlarına kadar günaha batmış durumdalar. örneğin, yahudi muhafazakarlar kendilerini benzemeyen herkesi yok etmek istiyor, katolik muhafazakarlar sömürgecilik döneminde afrikanın hristiyanlaştırılması için kilisenin yaptığı katliamları ayakta alkışlıyor. bizde ise ensar vakfının çocuk tacizleri vakfın müslüman kimliğinden dolayı görmezden geliniyor. bunun bir başka örneği de konya'da yaşanıyor. türkiye'nin en muhafazakar şehirlerinden olan konya aynı zamanda kişi başına alkol tüketiminin en yüksek olduğu şehir oluyor. muhafazakarlık ve münafıklık arasında oldukça yakın bir ilişki var gibi görünüyor.
  • =====================================================================
    telefonla ulaştığımız yurt yönetimi ise konuyla ilgili açıklama yapmaktan kaçındı. adının "orhan" olduğunu söyleyen bir yurt görevlisi, "bu konuyu ne maksatla soruyorsunuz, haber mi yapacaksınız" dedikten sonra, daha sonra aramamızı söyleyerek telefonu kapattı.
    =====================================================================

haberi yapan gazeteci biraz toymus. soruya "musaitseniz biz de gelip bir kac cocuk sikmek istiyoruz" diye cevap verseydi muhtemelen olumlu cevap alirdi.
  • çocuklarını hala bu pislik yuvalarına emanet edebilen insanlara hayret ediyorum. kaç tane daha olay yaşanmalı çocuklarınıza sahip çıkabilmeniz için?

ayrıca bazı arkadaşlar neden ısrarla bu tarz olaylarda “çocuk sikmek” gibi iğrenç bir ifadeyi kullanıyor? dilinize dikkat edin biraz. çocuk sikmek diye bir şey olamaz o, olsa olsa tecavüzdür.
  • sövdüm sövdüm sildim.

hala çocuğunu dini yurtlara gönderen, gönderebilen ebeveynlerin de beynini sikeyim.
  • budist rahiplerin yurdunda meydana geldiği iddia edilen olay. bu budistlerde bu tip olaylar eksik olmaz.