• edit: sayı sadece kapıkule'den giriş yapan gurbetçileri göstermektedir.

türkiye'ye gün itibariyle giriş yapan, bayrama kadar daha da artması beklenen gurbetçi sayısıdır. link

video

bakan varank'ın karşılaması
  • niyeyse kuzey marmara otoyolunu değil, 2. köprüden tem otoyolunu kullanıyorlar. nooldu len yeni yollar pahalı mı geldi?
  • düşünün ki, iktidar partisinin kabinesinde görev yapan bir bakan, gurbetçi oyu toplamak için sınır kapısında insanları karşılıyor.

bu sefer gidiciler lan galiba. *
  • bakan neden bunları karşılıyor peki? anlamadım...
    ben vergisini veren bir vatandaş olarak, bana sırtını dönen bir hükumet varken, yurt dışında yaşayanları sınır kapısında yağlayıp ballamayı kabul edemem.
  • düzenlerini bozmasalarmış keşke hiç.
  • o kadar çulsuz parasız kaldılar ki gurbetçi denen zerzevatların parasına muhtaç kaldılar. öyle yada böyle bir ülkenin bakanının düştüğü duruma bak. rezillik diz boyu. azıcık utanmanız olsun yahu.

edit: entarim favorilere eklendikçe bazı çoluk çocuğun zoruna gitmiş olacak mesajla parmaklarından sıçarak yazmaya başladılar. rica ederim favorilemeyin. laf anlamayanlara laf anlatmak bu sıcak günde çok zor oluyor. vakit kaybı.
  • dönerken depolarını full'leyecek olmalarını kıskanıyorum.
  • bi kismi bugun louis vuitton'un kapisinda iceri girmek icin sirada bekliyor
  • ülkenin sanayi ve teknoloji bakanının kısa vadeli likidite girişlerini kapıda karşılaması, içeriye buyur etmesi durumu.

her biri 1.000 eur getirse* 400 milyon eur eder. temiz para.

ben olsam direkt kaç para getirdin diye sorardım, bakan bey yine memleket muhabbeti yapmış yani, o da bir şey.
hesabın var mı? giriş yap