şükela:  tümü | bugün
  • ön edit: (bkz: şerefine ince)

bir edit daha: biz bira dedik siz tekila ısmarlayın. ne o öyle eziklemeler falan. viski ısmarladınız da burun mu kıvırdık!

tam hali

"8 temmuz akşamı kutlama için birbirlerine bira ısmarlayacak yazarlar veritabanı"

olması gereken ama karakter sınırına takılan başlık.

muharrem ince'nin seçilmesini kutlamak için yapılsa iyi olur organizasyonudur. malum. hayat paylaşınca güzel.

tabi 8 temmuz akşamı ortalık karışık olur lakin bir sonraki hafta da yapabiliriz.

bana bira ısmarlamak isteyenler yeşillendirebilirler.

edit:
    muharrem ince'nin kendisi ısmarlarsa dadından yenmez.

lokasyon : ist.

edit2: mesaj gönderen arkadaşlara teşekkürler. hepinizinkini iceceğim. kıvırmak yok. sözüm söz.
  • "ince cumhurbaşkanı olsun, mutluluktan bira fabrikası bile alırım sana" şeklinde cevaplayarak katıldığım veritabanı.

edit: noktalama.
  • dertten tasadan içmek isteyen olursa da beni yeşillendirsin. ankara'da biranız benden. tuzlu fıstık da cabası.
    edit:imla
  • moda'da 3-4 kişiye 1'er bira da benden. hemen bar beklemeyin amk migros'tan alcaz sahilde götüstü kayalara çimlere oturup içecez. malum başkanlığı kim alırsa alsın ciddi bir kriz göte girecek. devir tasarruf devri ama kutlamasak da olmaz.

edit-1: tek tek cevap veremiyorum layn donanımhaber ölücülerini geçtiniz emeynike. şaka lan şaka nolcak olum biradan.
    edit-2: (bkz: gitgide artıyor efendim durduramıyoruz)
    edit-3: batırmak için sözleştiniz mi amk lan*
  • istanbul'da 5 adet şampanya ile kutlayacağım. isteyenler katılabilir.
  • hatayda %100 50lik samandağ rakısı ile çevlikte biri bana eşlik edebilir
  • ankara'dakilere sözüm olsun...
  • favla bebeğim
  • bira ismarlama sözü veren mesaj alımına kapalı arkadaşlar var. sonra fenalık çıkmasın... şimdi fabrika mabrika sözü veriliyor ama... bilemedim...