şükela:  tümü | bugün
  • 8 yaşindaki suriyeli bir erkek çocugun, bir baska suriyeli tarafindan tecavuz edilip oldurulmesi olayidir.malum basliga karakter sınirindan dolayi sigdiramadim.
    https://www.google.com.tr/…rtaya-cikti-2004250/amp/

kaynaklar nette mevcut, az once müge anlıda işlendi nerdesiniz ey insanlar? boyle bir durumda ırk ayrimi, aman suriyeliymis banane denir mi ? buna benzer baska haberler olunca sozluk yikiliyor basliga giren girene ama simdi ses yok niye bu ikiyuzluluk, yaziktir gunahtir ya.

yakalanan serefsiz adam sucunu itiraf etmis, ustelik 1 ay oncede parkta cocuklari izleyerek fotograf cekiyormus yani bu senin benim bir baskasinin cocugunun basinada gelebilirdi.ustelik cocugu oldurdugu yeride gostermemis hala ayni o himmet öztürkolayi gibi sorarim size bu olayin otekinden farki nedir ? suriyelilerin ulkemi isgal etmesinden bende rahatsizim ama bu olaya dair vicdaniniz nasil elveriyor ve susuyorsunuz arkadaslar, dostlar.

su cocuklarinizi gerekirse kelepceleyin, tasma takin dedi programdaki avukat siddetle katiliyorum ve bu dunyaya cocuk getirmeye asiri derecede korkuyorum artik.

edit: " nerdesiniz ey insanlar " derken duyarli insanlarimizi cagirmak istemistim dostlar olay cok uzdugu icin bi an aceleyle yazilmis soz, yanlis anlasildiysam affola.
  • benim vicdanım rahat, sadece insanlık adına öfke var içimde.

vicdan muhasebesini yapacak olan vatandaş halimle ben değilim.
  • bu günde yaşamdan, insandan (!) tiksindik "elhâmdülillah".
    kimse bana imtihanmış, sağduyuymuş demesin kalp kırarım. sekiz yaşındaki çocuğun imtihanı tecavüze uğrayıp öldürülmek mi yani? böyle bir yaratıcının sonsuz şefkat sahibi olduğuna, en merhametli olduğuna inanmıyorum.
    inanmıyorum.

edit: kelime değişimi.
  • yüksek oranda ahlaksızlık ve vahşet içeren olay.

yüksek oranda mülteci kabul ediliyor olmasının sebebi aşağıdaki tespit midir sorusu akıllara geliyor?

"cıa'nın beyinlerinden graham fuller, "yeni türkiye cumhuriyeti" diye kitap yazdığı zaman, türkiye'yi türk devleti olmaktan çıkarma projesini "osmanlıcılık" diye gösterecekti.

cıa ajanları graham fuller ve paul henze, 1980'li yıllardan itibaren, "atatürkçülük ölmüştür. ulus devletler dönemi bitmiştir. türkiye, osmanlı gibi çok kültürlü, çok dinli ve çok ırklı bir yapıyı benimsemelidir. "

(bkz: 7 ağustos 2017 arslan bulut yazısı)