şükela:  tümü | bugün soru sor
  • başlığı bu kadar kısaltabildim.
    görünüşe göre pakistanda gerçekleşen olayda, 8 yaşındaki kızına tacizde bulunan sakalına soktuğum' kişisine, kızın annesi, ardından da gaza gelen arkadaşlar güzelce bir sopa çekiyor. annenin sopa tutan ellerini buradan öpüyorum.
    buradan ya da şuradan
  • yavru kedilerin yanında annesi olunca bile gerilirsin. doğa kanunları gereğince hiçbir anneyi kızdırmayacaksın.
  • bir kaç ay önce iş yerime iki kişi geldi. bir hafıza kartındaki videoyu cd lere çoğaltmak istiyorlardı. toplam 4 cd çektim, birine savcılık, birine müftülük, birine belediye filan yazdılar. merak ettim hayırdır bu ne deyince adamlar aç bak dedi. müşteri izin verince açtım baktım. bir cami hoca 6-7 yaşlarında bir kız çocuğuna kuran okutuyor.

önce eli kızın boynunda biraz garip bir tutuşu var ama büyütülecek bir şey yok diye düşündüm ama sonra imam efendini eli çocuğun poposuna indi ve video'unun sonuna kadar orada kaldı. pezevenk bildiğin küçücük kızı taciz ediyor. neyse midem kaldırmadı, kapattım.

cd leri alp gittiler şikayet ettiler. müftülük siz imama iftira atıyorsunuz bu video'da bir şey yok demiş. milleti dinden mi soğutmak istiyorsunuz diye yollamış bunları.

"dokunulan sey taciz olmaz cinsel saldiri oluyor 18 yasindan kucukse istismar oluyor. taciz sozle dokunulmadan yapilan rahatsizlik verici seyler" diye bir msg aldım.
  • sakalına s.çayım senin o.ç.