1. evlilikten, insanlardan, kurallardan, dinden imandan, yaşamaktan soğutan olaylardandır. "insanca yaşam" için savaşmaya ve birleşmeye mecbur olduğumuzu gösteren sayısız baskı örneklerinden biri. içimizi acıtan ise, bu saçmalıkları ülkemizde de görmeye başlamış olmamız. irtica, faşizm, emperyalizm yaşamımızı zindana çeviriyor. sonra da anarşistlerin her yeri yakıp yıkmasına şaşırıyoruz. niye ki?
  2. duyumlarıyla hareket eden kimi insanların dinle ve peygamberle ilişkilendireceği durumdur. bunu yazmadan önce iyice araştırmanızı tavsiye ederim. çünkü bu sübyancılık dine ait birşey olmamakla birlikte peygambere ve dine vahabilerce atılmış iftiradır. he derseniz ki vahabilerden hem nefret ederim hem de işime gelince onların düşüncelerini referans alırım, buyrun devam edin iftiralarınıza..
  3. sapıklığın meşrulaştırılmış halidir.
  4. yıllarca haksız olduğumun, hatalı olduğumun kanıtıdır. hayır efendim, insanlar eşit değildir. her insan özgürlüğü hak etmemektedir. "aman efendim yetiştirilme tarzı böyle ama alışkınlar, onların hayatı da böyle işte bik bik bik" denmesin hiç. sen koca dünyaya gözünü yumup "bizim buralarda böyle ama" diyemezsin. her insanın eşit haklara sahip olduğu düşüncesi hastalıklı bir düşüncedir, acilen yıkılmalıdır. çünkü insanlar gerçekten de eşit değildir. sınıf sınıftır. bir süre sonra bu ayrımlar yapılırken "insan formu" demek zorunda kalırsınız. bunlar benimle eşit derecede yaşama hakkına sahipse ben insan değilim.

şimdi siz bu adamların bu iğrençliğini bile bile, 8 yaşında minicik bir kız çocuğunun 58 yaşında salyalarından sakalları birbirine yapışan bu itin yeni avı olduğunu bile bile, ulan hayvan üstelik 10 sene bekleyecek, önümüzdeki 10 sene boyunca bir çocuğun bütün hayallerindeki gölge bu ibne olacak, tüm bunları bile bile diyebilir misiniz ki "o kız kadar bu hayvanoğlunun da yaşamaya hakkı var." ikisi de insan değil mi? ikisi de canlı değil mi?

fakat, biri daha şimdiden ölmeyi haketmiş olmasına rağmen, diğeri yavaş ve katlanılmaz cinsten bir işkenceyle öldürülmeye başlandı bile.
  5. acik acik düsündügünde insan midesini altüst edecek cinste, akla mantiga sigmayacak bir hadisedir.
    daha kendi anatomisinin, vücudunun, cinselliginin, arzularinin ve bilimum cinsel duygularin bilincinden uzak bir cocugun, babasi, dedesi yasinda bir insan ile ayni yataga girmesi, cinsel iliskiye girmesi benim tasavvur gücümün sinirlarini zorluyor.
    ve dahasi o körpecik vücudu kendi pis bedenlerinin kokusmus arzulari ile kirleten, insani mal olarak yatagina atan hayvani zihniyetin de tas devrinden bu yana nasil hala varolabildigine sasiyorum.

8 yaşındaki kızın 58 yaşındaki adamla evlenmesi hakkında bilgi verin