şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: up)
 • tweet atarak, ekşide yazarak adalet hukuk istemek,
  instagram da teşhirci fotoğraf ile koca, araba ile fotoğrafla karı aramak,
  orda burda sövüp sayıp, kendisi de aynı pisliği yiyen insanlar,
  kadın, çocuk, yaşlı tecavüzcüsü, tacizcisi, arap,doktor düşmanı,ırkçı, şiddet eğilimli erkekler,
  kendini obje gibi bir mal gibi satmaya pazarlamaya, kendine böyle davranılmasını normal bulan ilgi isteyen doyumsuz kadınlar,
  9 yaşında tecavüz nedir, nasıl olur ile karşılaşan çocuklar,
  kendi halinde yaşayan sokak canlarına zarar veren yaratıklar,
  yaşadığı üç beş boktan ilişkiden sonra kadın davranışları ve karakteri analiz doktoralı erkeklik organlı canlılar,
  ona buna sataşıp küfredip birilerinin canını sıkmadan uyumayanlar,
  küfür etmek için sözlüğe girenler,
  paralı başlıklar açıp saçmalayanlar,
  tek elle açılan başlıklar...
  gününün ekşi sözlük gündemi özeti.
 • toplum ahlakını bozmalari icin özellikle ödüllendiriliyor pedofililer.. sanırım mülakatla savcı hakim alma işlerini bu yüzden çıkarttılar.
 • bir hayatın yitimine sebep olan o adi mahluk ve onun gibi adiler adalet terazisinde hakettikleriyle karşılaşırlar inşallah. ilahi adaletten şüphem yok ama dünyada da görürüz umarım.
 • sosyal medya mı? yeniden yargılamak mı? lan benim evladıma biri bunu yapacak, parçalara ayırırım o yaratığı. ne yargısı ne medyası. ülkede yargı mı kaldı?
 • nasıl bir travma?

  nasıl bir üzüntüdür?

  çaresizlik...

  söyleyecek söz bulamıyorum.
 • yukarıda bir yazarın bahsettiği gibi 8 yaşında başlayan bu olaydan aile hiç şüphelenmemiş mi? dile kolay 9 yıl. bu tür sistematik devam eden vakalarda ailenin ayrı bir soruşturma geçirmesi gerekir. bunun da bir yaptırımı olmalı. yazık günah değil mi, bir insan dünyaya getiriyorsunuz 9 yıl boyunca istismara uğruyor ve olay bittikten 9 yıl sonra, ölmeden 3 ay önce haberiniz oluyor. çocuk yetiştirmek saldım çayıra mevlam kayıra mantığıyla yürümesin. hasbel kader sahip olduğunuz çocuklar içtimai hayatta bizim bir parçamız. bu şekilde duyduğumuz her haber sadece olayı yaşayanları değil hepimizi etkiliyor, içimizi parçalıyor, geleceğe yönelik hayallerimizi ve beslediğimiz güzel duyguları silip süpürüyor. sapıklara hareket alanı bırakmayacak şekilde çocuklarımızı yetiştirelim lütfen.

  haberde sanık tarafın savunmasından bahsedilmemiş, bu nasıl habercilik anlamıyorum.

  yukarıdaki serzenişim bu tür olayların geneline yönelik. yetişkinlerin çocuklara yönelik sistematik, hayatın olağan akışına aykırı ilgi ve alakalarından şüphelenin kardeşim. devlet de ailelere çocuk yetiştirme ehliyeti versin. her evlenen çocuk yetiştiremesin, en azından eğitimi alsın. bu tür vakalardan çocuğumuzu dışarda anlık sevmek isteyenlerden bile sakınır olduk. gözümüzün nuru çocuklarımızı gözümüzden bile sakınalım lütfen.
 • sadece rahmetli kardesimizin ruhunun huzur bulmasi icin, basligi ustte tutmak adina yaziyorum.

  benim artik yuregim kaldirmiyor. bu vahşilik, bu ahlaksizlik, bu zalimlik. cok fazla, cok...

  dunyanin her ulkesinde her gun bir suru suc isleniyor, ama en azindan suclu cezasini buluyor. bu çocuk eger o seref yoksunu zat cezalandirilsaydi su an hayatta olabilirdi. cildirmamak elde degil.
 • kelimeler boğazımda düğümleniyor...
  #emreicinadalet
 • bu ülkede adaletin yerini bulacağına olan inancımızla yanında olduğumuz masum çocuk. yeter artık. suçlular cezalarını gelsinler, cezalar amaçları gereğince caydırıcı olmaya başlasinlar.