şükela:  tümü | bugün
 • sosyal medya mı? yeniden yargılamak mı? lan benim evladıma biri bunu yapacak, parçalara ayırırım o yaratığı. ne yargısı ne medyası. ülkede yargı mı kaldı?
 • benim artık bu ülkede adalete olan güvenim sıfır, amk böyle düzenin.
 • nasıl bir travma?

  nasıl bir üzüntüdür?

  çaresizlik...

  söyleyecek söz bulamıyorum.
 • yukarıda bir yazarın bahsettiği gibi 8 yaşında başlayan bu olaydan aile hiç şüphelenmemiş mi? dile kolay 9 yıl. bu tür sistematik devam eden vakalarda ailenin ayrı bir soruşturma geçirmesi gerekir. bunun da bir yaptırımı olmalı. yazık günah değil mi, bir insan dünyaya getiriyorsunuz 9 yıl boyunca istismara uğruyor ve olay bittikten 9 yıl sonra, ölmeden 3 ay önce haberiniz oluyor. çocuk yetiştirmek saldım çayıra mevlam kayıra mantığıyla yürümesin. hasbel kader sahip olduğunuz çocuklar içtimai hayatta bizim bir parçamız. bu şekilde duyduğumuz her haber sadece olayı yaşayanları değil hepimizi etkiliyor, içimizi parçalıyor, geleceğe yönelik hayallerimizi ve beslediğimiz güzel duyguları silip süpürüyor. sapıklara hareket alanı bırakmayacak şekilde çocuklarımızı yetiştirelim lütfen.

  haberde sanık tarafın savunmasından bahsedilmemiş, bu nasıl habercilik anlamıyorum.

  yukarıdaki serzenişim bu tür olayların geneline yönelik. yetişkinlerin çocuklara yönelik sistematik, hayatın olağan akışına aykırı ilgi ve alakalarından şüphelenin kardeşim. devlet de ailelere çocuk yetiştirme ehliyeti versin. her evlenen çocuk yetiştiremesin, en azından eğitimi alsın. bu tür vakalardan çocuğumuzu dışarda anlık sevmek isteyenlerden bile sakınır olduk. gözümüzün nuru çocuklarımızı gözümüzden bile sakınalım lütfen.
 • sadece rahmetli kardesimizin ruhunun huzur bulmasi icin, basligi ustte tutmak adina yaziyorum.

  benim artik yuregim kaldirmiyor. bu vahşilik, bu ahlaksizlik, bu zalimlik. cok fazla, cok...

  dunyanin her ulkesinde her gun bir suru suc isleniyor, ama en azindan suclu cezasini buluyor. bu çocuk eger o seref yoksunu zat cezalandirilsaydi su an hayatta olabilirdi. cildirmamak elde degil.
 • kelimeler boğazımda düğümleniyor...
  #emreicinadalet
 • bu ülkede adaletin yerini bulacağına olan inancımızla yanında olduğumuz masum çocuk. yeter artık. suçlular cezalarını gelsinler, cezalar amaçları gereğince caydırıcı olmaya başlasinlar.
 • keşke sadece tecavüzcüleri öldüren bir seri katilimiz olsaydı. adalet olmadığına ve asla olmayacağına göre başka ne diyebilirim ki.
  (bkz: dexter)
 • istismar vakaları çok büyük oranda aile içinden birileri tarafından gerçekleştirilir tespitini doğrulayan haber.

  çocuklarınızı akraba ya da çok yakın da olsa kimseyle yalnız bırakmayın.
 • şu an gündem başlıklarının ilk beşi şöyle:
  çılgın bediş'ten akılda kalanlar
  demet akalın'ın izmir-istanbul otoyolu yorumu
  erkek yazarlaın yapabildikleri yemek ve tatlı
  nude atan yazarlar veritabanı
  bodrum'da 2 şezlong 400tl

  kardeşimiz huzur içinde uyusun, böyle sapıkların cezası ancak toplum baskısıyla verildiği için daha çok dikkat çekmeli. kısacası, bomboş başlıklar yerine yukarıda kalması gereken bir başlık.