• iç anadolu dolaylarında tecavüze uğrayıp öldürülmeleri muhtemeldir.
  • erzurum'u ramazan ayına bırakın, hayatınıza renk gelsin diyebileğim gençler.
  • üniversite okuyan iki genç nasıl olur da her yeri gezebilecek ve oralarda az uz bi şey de değil "rakı" içecek parayı bulur lan?

benim takıldığım konu bu oldu valla.
  • bos zamani bulunan iki genc.

ankara da universite okuyan iki genc olarak ulkemizin her sehrinde raki icmeye karar verdik. yasadiginiz sehirlerde guzel buldugunuz mekanlari bizimle paylasirsaniz seviniriz.
  • cevaplara bakıyorum da sanırsın konya'da herkes mevlana, kayseri de bostancı baba, erzurum'da ibrahim hakkı anasını satıyım.

türkiyenin heryerinde rahatça içilir geçiniz, ayrıca gayet güzel bir aktivite başarılar.
  • hadi parayı da buldu ama bu ibneler vakti nereden buluyor? allah bilir kyk'dan burs/kredi falan alıp okula gitmiyordur ikisi de.

tavsiye olarak; bozcaada ve trabzon boztepe. yarasın ibneler!
  • yalnız dikkat etsinlerde hakkari'de rakı yerine molotof kokteyli içmesinler.

tanım: güzel bulduğum bir aktivite.
  • bir kişi de şehir ve mekan paylaşımı yapmamış. ben 2 yobaz memleket için dayak yemeyecekleri yer paylaşımı yapayım. okuyana amme hizmeti olsun.

erzurum için güzelyurt restoran. tam şehrin göbeğinde. mezesi güzel, içkisi ucuz. ambians harika. pişman etmez. tripadvisor sayfası.

rize için de ayder yolunda gürgendibi restoran:
    buyrun.

bi de bonus hopa için vereyim. hopa-sarp yolunda kemalpaşa'yı geçtikten sonra serender restoran var. o da burada. artvin'i de böyle aradan çıkarırsınız.

kaldı 78 gençler.
  • erzurum konya ve kayseri'de iyi şanslar dilediğim gençlerdir.
  • iki genç: doğrudan rakı reklamı yasak olduğu için, meyhaneler vs. üzerinden ancak dolaylı reklam yapabilen bir rakı şirketi için kurulacak web sitesi vs. gibi mecranın editör, yazar vs. gibi unvanlar taşıyan elemanları. muhtemelen 30'larına yakın, daha da muhtemelen 30'un üzerinde abilerimiz, dayılarımız.
    harcanacak para: baba parası değil, şirket parası.
    zaman: haftada 1 il veya ayda 3-4 il gibi periyodik gezi programları.
    paylaşırsanız seviniriz: abi uğraştırmayın bizi, otobüsten, trenden inince, buranın sağlam meyhanesi nerede diye sorup dayak yemeyelim.
hesabın var mı? giriş yap