şükela:  tümü | bugün
  • an itibarıyla engeli bastığım numara.

eeeh bu ne be azcık yüzünüz olsun. demek isterdim ama 17 senede yüz müz kalmadı zaten.

size para göndereceğime haluk levente ahbap afad ne varsa onlara gonderirim. havaya para sacarim ama size zirnik yok hadi başka kapiya cicim.
  • yetmedi mi kardeşim?
  • birader o kvkk yasasını canınız sıkıldığı için mi çıkardınız ya ?

nerede ulan bunun iptal linki? başkası iptal linksiz sms atsa,
    ve bir şekilde hedef kitlesine o sms listesinden çıkma opsiyonu sağlamasa gırtlağına çöküp para almayı biliyorsunuz !

ama iş akp olunca kanunların üstünde değil mi amk ?
    (seçim zamanı akp bazlı tanıtım / reklam mesajlarıda engellenemiyor!)

tanım : toplanan paraların akıbetinin belli olmadığını düşündüğüm kampanya için turkcell'in yasaları hiçe sayarak herkese mesaj attığı numara
  • normalde böyle kampanyalar için tetikleyici pozitif sloganlar kullanılır. mesela bu sms'de "birlikte", "destek", "türkiyemiz" gibi güçlü kelimeler yerine gündemdeki en negatif kelime olan korona kullanılmıştır. sanki para koronaya gidecek aq.

ancak amaç para toplamaktan ziyade, mali çöküntünün korona yüzünden olduğunu beynimize kazımak olunca böyle yazılır tabi. hükümet bize yaptığı algı çalışmalarının %5'ini dünyaya karşı yapabilse dünya türkiye aşığı olur.
  • vermeyecem, benim değil mi vermicem, çürüyüp gitse de vermicem
  • spam olarak bildirip engellediğim içim haftalardır gelmeyen mesaj. özledim ama kendisini.*
  • engelledim diye mi maske kodu bana gelmiyor?
  • ben göndermiyorum ama günde 2-3 tane bira içiyorum bu sayılıyor mu ? sonuçta biradan dünya vergi alınıyor.
  • 4. kez mesaj atan numara. ekran görüntüsü alıp kaydettim. bugünlerden kurtulduğumuzda çıkarıp gösteririz halk ağır vergiler altında eziliyordu ama doymayan devlet hala arsızca bağış istiyordu diye.

edit: 5 oldu.
hesabın var mı? giriş yap