şükela:  tümü | bugün
 • sabahattin önkibarın yazısında beyan ettiği durum.

  "önceki genelkurmay başkanlarımızdan orgeneral ilker başbuğ’un bu ifşası duymazdan gelindi:

  kozmik oda’ya girildikten sonra devletimizin yurtdışındaki yabancı istihbarat servisleri ile terör örgütlerine yerleştirdiği (sızdırdığı) 813 yurtsever görevlimizin tamamına yakını şehit edildi...”

  evet, türkiye kamuoyu bu dehşet ifade ve hakikatı, birileri şahsen zarar görmesin diye gündem bile yapamadı.

  kuşkusuz o ihanetin figüranları fetö’cü kopillerdi...

  ancak sormak isterim, sorumluluk sadece onlarda mı?

  fetö’cü savcılar kozmik oda’ya girmek isterken, dönemin genelkurmay başkanı olan ilker başbuğ’un siyasi otoriteyi arayıp, “ne olur bunları oraya sokmayalım” yakarışına aldırmayanların hiç günahı yok mudur?"

  (bkz: kozmik oda'dan çıkartılan belgeler)

  (bkz: 25 ağustos 2004 tarihli mgk kararları)

  (bkz: 21 aralık 2009 bülent arınç'a suikast girişimi)

  (bkz: kozmik odayı terör örgütüne açmak vatana ihanettir)
 • akp'yle fetö'nün arasının açılmasının sebebi her neyse, allah resmen bu ülkeyi korumuş. yazıda da belirtildiği gibi, birliktelikleri devam ediyor olsaydı fetö bizzat devletin himayesi altında bu ülkeye kim bilir daha ne kötülükler yapacaktı.

  ne olursa olsun hiç kimsenin o odaya sokulmaması gerekirdi.
 • tanım: devletin tüm kademelerini hainlerin sarması sonucunda, kırk sene önce hayal bile edemeyeceğimiz bir konuma geldiğimizi gösteren durum.

  "çözüm süreci" denen onursuz ilişkiler döneminde ve ekrem dumanlı'nın arka kapıdan diyarbakır büyükşehir belediyesi'ne girip çıktığı günlerde, hdp'nin dağdan gelen temsilcisi olan eşbaşkanlar vasıtasıyla; vatansever ajanlarımızın büyük bir kısmı, iletilen ölüm listeleri sayesinde infaz edilmiştir.

  ağzına 5 tl para sıkıştırılıp vurulan 15 yaşındaki çocuklardan, tarlasının ortasında diri diri yakılan, vatanına milletine bağlı insanlara kadar yüzlerce insan bu cinnete kurban gitmiştir.

  hdp denen katil sevici orospu çocuğu sürüsünü(milletvekilliğini parselleyenler) değiştirmeye gücü yetmeyip, uyuşturucu kartellerinin, aşiret ağalarının, toprak baronlarının, terörün ve abd çıkarlarının köpeği olmuş bu pisliklere sırf hükümet karşıtı olmak için destek isteyenler de bu yurtseverlerin şehadetinden mesuldür.
 • başlık değişmiş yönetim tarafından. bilgi paylaşımı olacaktı birde burası, editörün istediği gibi bilgi paylaşımı oldu şimdi.

  hükümet ve fetö işbirliğinin açık delilidir bu olay, nasıl girildi nasıl çıkıldı, bülent arınç bahanesi neden araştırılıp da üstüne gidilmedi.

  en kısa soru şu, neden hükümet her türlü fetö soruşturması değilde belli dosyaları araştırıyor.

  ülkenin bağımsız kurumlarına karşı bir operasyondur, ihanettir, öyle döviz bozarsan hainsin diyenlerin değil gerçek bir ihanet.
 • ince kazanırsa ancak gündeme gelebilecek olay. ve sorumluları elbette hesap vermelidir, verecektir.
 • gerçekse (ki gerçek olduğuna eminim) dış güçlerin istihbarat servislerinin alt birimi olan fethullahçı orospu çocuklarına, kozmik odayı altın tepside sunan a’dan z’ye sorumluların hepsine lanet olsun.

  813 vatan sevdalısının şehit edilmesinin tek sebebi birileri için değil, vatanları için çalışmasıydı. hayatını vatanına adayan bu değerli insanların varlığı tabii ki amerikan çıkarlarına çalışan ‘biri’lerini rahatsız ediyordu.
 • ortamlarda vatanseveriz dersiniz kim bilecek.
 • basının göz ardı ettiği şehitlerdir. türkiye'nin neredeyse %70-%80 nin bu şehitlerden haberi dahi yoktur.

  (bkz: türkiye'nin %49 yalan habere maruz kalması)
 • ben kozmik odaya savcı sokulduğu günden beri, böyle bir durumun gerçekleşmesinden korkuyordum. demek ki düşmanlar yine uyumamış bizim uyumayan askerler hapse tıkılırken.
 • yazıdaki suruç ile ilgili not dikkatimi çekti. bunun sebebi de biliyorsunuz 15 temmuz askeri darbe girişimine giden olayların orada iki polisimizin şehit edilmesi ve gençlerin suruç saldırısında hayatını kaybetmesi ile ateşlendi ve önkibar’ın “umarım herhangi bir senaryonun ilk adımı değildir” minvalindeki açıklamasıda çok ilginç geldi. ikinci dikkatimi çeken şey ise ortada hiçbir şey yokken önkibar’ın kozmik oda dosyasını açması ve cemaatleri hedef göstermesi.. kısacası hepsini bir araya getirdikten sonra insanın ister istemez aklına gelen soru şu: acaba seçim sonrası ufukta erdoğan-perinçek savaşı mı var?