şükela:  tümü | bugün soru sor
  • rahmetli bariş manço'nun ardından, 2000 yılında boyut yayıncılığın çıkardığı, içinde barış manço'nun ardından ona yazılan mektupların ve barış manço'yla ilgili resimlerin bulunduğu başyapıt.içinden bir de onun kliplerini içeren ve belgesel gibi görüntülerinin de olduğu bir vcd çıkıyor. boyut un sitesinde barış manço diye aratırsanız, satın alabilirsiniz...
    ona yazanlar: bülent özükan, çetin altan, selim ileri, hakkı devrim, zülfü livaneli , zeynep oral, rauf tamer, yaşar nuri öztürk, melih aşık, cengiz çandar, cahit berkay, fatih altaylı, can dündar, ali kırca, murat birsel
  • kadiköy moda fırıldak sokak'ta bulunan, anne oğul işletilen inanılmaz tatlı bir kafedir. moda'da bu isimle bir mekan görmek şahsımı maziye götürmüş, adeta küçük bir marcel proust'a dönüştürmüştür. eskinin adam olacak çocuklarındansanız bu tatlış mekana gidip tel kadayıflı muhallebi ya da patlıcanlı zeytin ezmeli tostu yemenizi tavsiye ederim.
  • keyifli mekan. güzel enerjiler. adam memnuniyetsiz ama sizi memnun etmekte üstüne yok. jdli tiramisu ve oreo cuplar enfes. kahvesi de çarpıcı. daha ne olsun.
  • durup dururken, sabah sabah özlediğim mekan. böyle önünde oturup kadıköy'ün sessiz sakin havasını koruyan bir sokakta gelen geçeni izlemeyi, arkadaşlarla geyik yapmayı canım çekti.

    barış manço'dan gelsin bari.
  • sakin ve efendi biri tarafından işletilen naif bir mekan. bugün sokaktan geçerken bir ricada bulunan yaşlıca bir hanımefendiye güzel bir jest yaptılar, çok hoşuma gitti. moda'daki onlarca kahveciden nezaketle ayrıldı benim için burası, bu devirde nezaket unicorn kadar az görülen bir şey de.