şükela:  tümü | bugün
 • 86 yaşında niğdeli hayırsever bir işadamı olan celal afşar, kızı ve damadı ile birlikte teröre yardım ettikleri gerekçesiyle tutuklanması olayı.

  yatalak olan eşi de yalnız kaldı.

  https://kronos1.news/…an-celal-afsar-da-tutuklandi/

  türkan saylan’ın tutuklanmasını hatırlıyorum da

  pardon türkan saylan zaten hiç tutuklanmamış ve yine aynı yargı mensupları tarafından aklanmış.

  http://m.gazetevatan.com/…an-aklandi-343340-gundem/

  aradaki uçurum, bugun yapılanların ne kadar hukuk dışı olduğunu anlamak için yeterli.

  özellikle son zamanlarda ekşi sözlüğe yazar alımıyla birlikte ve üyelik satın alma yöntemiyle onlarca aktroll algı çalışması yapmak için buraya geliyor, hangi başlığa bakarsam yarısı hükümeti koruyucu yada muhalefeti yerici. o yüzden artık anlayın, her yerdeler. siz vicdanınızı dinleyin, bu orantısız zulme dur deyin.

  ahmet şık’tan gelsin.

  “cemaate yardım etmek suç olamaz”

  https://twitter.com/…tatus/1014603432982908930?s=20
 • (bkz: bu da benim sikim hüsnü)

  terörün teröriste yardımın yaşı olmaz. milyonlarca insanın canına hakkına girmiş adamlar, yardakçıları, destekçileri henüz daha yarısı bile cezasını bulmadı. hepsinin sonu can çekişerek ölmek olur inşallah.

  he aktroll he yarrağam he aktroll
 • adil olduktan sonra, verilen hapis kararı için yaşın hiç bir önemi yok. yaşlı olmanın suç'tan bağımsız olduğu bir kanun bulunmamakta.
 • kanunda bi’haber olan, olmasina da sasirmadigim aktrollerin ve canilerin “hakli” buldugu tutuklama.

  buraya ilgili kanun maddelerini yazmakla ugrasmayacagim, zira artik dayandiklari bir anayasa yok.
 • sanki gerçekten de düzgün sebepler ile yargı ve tutuklamalar yapılıyor da hepsi can çekişecekmiş yaşlı diye suçunu çekecekmiş. ulan hıyaroğlu beyinsiz, hangi ülkede yaşıyorsun sen. banka hesabı var diye tutuklanıp 25 aydır içeride olanlar mı dersin, haksız yere khklar ile işinden olan on binler mı dersin. çıkarmışlar bir günah keçisi bütün sebepler bir yere yığıliyor. 86 yaşındaki adam mı darbe yaptı ? 86 yaşındaki adam mı soru çaldı ? şu adamın yaptığı şey kimse yok mu denen devlet tarafından lisanslı derneğe yardım vermek. devletin lisansladigi levha verdiği hatta bir de halki bizzat medya ve kamuoyu bilgilendirici araçlar ile yönlendirdiği bu kurumlarla işin varsa; 'işinden oluyorsun, tutuklanıyorsun, bütün yolların tıkanıyor' sizin adalet anlayışınızı sikeyim. o devran döner de çok kötü götünüzde patlar hıyaroğulları
 • sen bunları yazdıysan fesöcüsün.
  hak, hukuk, demokrasinin olmadığı tayyik cumhuriyetinde normal bir durum.