şükela:  tümü | bugün
  • toplu abdest şenlikleri ile giderilebilecek olay. ki bu da ortalama olarak kişi başı bir bidon su ile toplamda atatürk barajına denk geliyor.

    (bkz: ışıklar sönmesin)
  • fen lisesi sınavına girecegi zaman sınav kaldırılıp egitim 8 yıllık yapılır. universite sınavına girecegi zaman sınav sistemi degistirilip 2 bolum yapılır. sanki gelmis gecmis hukumetlerin bir alıp veremedigi var bu kusakla anlamadım valla. deneme tahtasıyız sanki. var boyle bir cenabetlik kesin...
  • abdestle giderilecek bir şey olmadığı bizatihi test edilmiştir.
  • var abicim böyle bir şey. ananı sikeyim her şey de bizi mi bulur? ilkokulda sınav sistemi değiştirilir ingilizce görmeye lisede başlanılır. yıllardır öss yapılır sınava 8 ay kala sınav sistemi hayvan gibi zorlaştırılır bize denk gelir. gençliğimizin tamamını akp iktidarı altında geçiririz ve son halka olarak bedelli çıkar 88'liler yine kaybeder. anasının amına koyayım böyle şanssızlığın, sikerim belasını orospu çocukları küfür küfür biraz daha küfür.

    ne yazayım lan uzatayım mı biraz daha? yok uzatmıcam küfürden başka bir şey yazasım gelmiyor zira.
  • 80-2000 yılları arası doğumluları düşünürsek gerçek olan cebabetliktir. 2000 sonrası doğanların sınav sistemi değişikliği falan düşünüldüğünde hemen hepsi bu cenabetliği paylaşır. hele bu yıl sınava girecekler kaç doğumlularsa 88 doğumlulardan da cenabetler. cumhuriyet tarihinde belki ilk kez sınavın olacağı yıl sınav sistemi değişti. kimse ne olacağını bilmiyor ki sınava az zaman kaldı, başvurular bile yapıldı ama hala bir şeyler değişiyor.
  • son çıkan bedellide yaş sınırının kalkmasıyla tescillenen cenabetliktir. öncekinde 88'liler yararlanamamıştı. bunda da belli bir yaş grubu yararlanamayacaktı ama son mağdur 88'liler olsun diye yaş sınırı kalktı.