*

şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sitede bir alttaki haberde değişik.

mustafa ceceli hacca gitti. sanki ilk kez gidiyor... hayır ilk kez olsa bile bundan bize ne!

edit:imla
  • ilginç olan kadının resim çekebiliyor olması. bir de sanatçı hatta usta sanatçı. ama resim çekebiliyor.

ekleme ihtiyacı; bazı suserler uyardı. tdk'ya göre resimin bir diğer anlamı fotoğraf olduğunu söylediler. bu bilgiyi biliyorum ama katılmıyorum.

fotoğraf çekilir, resim yapılır.

fotoğraf çeken fotoğrafçı, fotoğraf sanatçısıdır, resim yapan ressamdır. kimse ressama fotoğrafçı demez. ressam dediğinde kimse onun fotoğraf çektigini düşünmez. fotoğrafçı dediğinde de kimse ressam anlamaz.

her neyse ben fotoğrafla ilgilenirim ve fotoğrafa resim denildiğinde irite olurum. kişisel farkındalığım bu benim. halktan birisinin fotoğrafa resim demesine he der geçerim ama bir sanatçının fotoğrafa resim demesi benim gözümde onun sanatçılığını sorgulatır.
  • gayet düzgün bir vücudu var.
  • maaşallah dedirtti 89 luk nineden bahsediyoruz arkadaş!! bırakın da buruşsun. benim babaanne yerinden kalkıp yürüyüş yapmaya üşeniyor.
  • teyze buruş buruş olmuşun bedenini tüm millet görmek zorunda değil diye düşünmesine rağmen başlığını açarak daha çok kişinin görmesini sağlayan bireyin anlayışı kadar buruş buruş değildir bence gülriz sururinin vücudu.
  • burda oh bohh kaka diyenler canli yakalasa nefes almadan goturecek abazanlar biliyoruz.
  • insanın yüzünde tebessüm oluşturan tatlı bi fotoğraftır bence.
    89 yaşında kadın ya 89, maşallah valla. ayrıca kendi de demiş estetik bağımlılığım yakından çekmeye izin vermedi diye, kendi de farkında yani ama yine de canının istediğini yapmış, karışmayalım, hakaret etmeyelim.
  • allah size akıl fikir ve sağduyu versin arkadaşlar.

kadın 89 yaşında. seksen dokuz
    sosyal medyayı aktif kullanıyor.
    yaşam enerjisi yaşıtlarına göre had safhada.
    ve siz bu fotoğrafa “yaşam enerjimi aldı buruş buruş” diye yorum yapıyorsunuz.

hakikaten şuursuzsunuz.