• sahsimi karar vermekte zorlayan maas - sehir eslesmesi.

kisinin neye onem verdigine gore degisir gibi duruyor. eger hayattaki amac para biriktirmekse dubai; duzgun bir hayat standartim olsun diyorsan amsterdam; ben kendi coplugum krali olurum ulkemden kopamam diyorsan izmir gibi.

ben pek karar veremedim acikcasi.

not: benim basima gelmedi ama yakin bir arkadasim suan bunlardan birini tercih etmek durumunda. hali hazirda dubai'deki pozisyonda devam ediyor. tum islerin mesai saatleri ve calisma sartlari ayni.

edit: 'k' harfine cok takilan olmus. basta bin denedim tabiki arkadaslar ama baslik siniri var. insanlarin anlayabilecegi sekilde alternatif oneren varsa, buyursun.
    maaslarin hepsi net.
  • bence kutuyu acalim....
  • 3k euro izmir.kim ne derse desin,memleketten güzeli yoktur!

edit:bu zamanlar vatanı terk edip başka yerlere göçmenin zamanı değil dostlar.adam gibi bu vatanda yaşayıp,çalışıp aklı başında insanlar olarak yapmamız gereken çok şey var.kırın dizinizi oturun aşağıya.canımı sıkmayın.
  • 1k euro izmir'e fitim. varsa böyle bir teklif yeşillendirin.
  • izmir'e gelmeyin.

edit: karşıyaka yelken kulübünün yanında 270 derece deniz manzarası gören bir balkondan yazıyorum. kadifekaleden yazıyormuşum... dedi bağcılar’da yaşayan keko. gelmeyin oğlum, çeşme’nin amına koydunuz. sizinle karşılaşmamak için alaçatı ve çeşme’ye gitmez olduk. madem izmir’den nefret ediyorsun yazlık ilçelerine de gelme, it oğlu it.
  • 2k isviçre frangı antalya dediğim anket.
  • not : vallahi benim de başıma böyle bir şey gelmedi .
  • ilginç bir versus.

sikin taşağına denk biçimde en rahat aylık 3k euro ile izmir'de yaşarsın; üstüne diğer ülkelerde tatil yaparsın.
  • 12k dolar doha deyip hepsini alıyorum.
hesabın var mı? giriş yap