1. muzik kasifleri icin mini bir cennet, bikmadan kullanilasi, saga sola zorla kullandirilasi mixtape editoru.
  2. kutsal indie kaynağı. stumbleupon'un canımın daha fazla sıkkın olamayacağı bir anda karşıma çıkardığı müzik cenneti. yemişim last.fm'ini. çok yaşa stumbleupon. çok yaşa 8tracks.
  3. ücretsiz üyelik karşılığında, her mixtape için en fazla 8, ücretli üyeliğiniz karşılığında+8 şarkı paylaşma imkanı veren site. üstelik last.fm bağlantınızı yaptığınızda, 8tracks üzerinden dinlediğiniz şarkılar aynı anda last.fm profilinize gönderiliyor. çekdizaut.
  4. bazı müzik listelerinin çok kaliteli olduğunu üç günlük deneyimlerim sonunda tekrar anlamış oluyorum. güzel işler yapıyor adamlar.
  5. last.fm'in pandora'nın afedersiniz ama halt ettiğinin son kanıtıdır bu site. tamama sonuçta bir "radyo" projesi değil ama daha güçlü bir dayanağı var bence. diyor ki adamlar, bu site ruh halinize uygun mixtape'leri bulabileceğiniz, ücretsiz dinleyebileceğiniz bir yer çünkü neden bu mixtape'ler tıpkı sizin o an hissettiğinizi daha önceden hissetmiş ve bunu mixtape'e dönüştürmüş kullanıcılarla dolu. yani searchbar'a coffee, study ya da breaking up yazıyorsunuz ve sadece mükemmel bir şekilde akıp giden mixtape'leri peşpeşe dinliyosunuz, üstelik ücretsiz. adamlar yapmış, çok iyi yapmış.