şükela:  tümü | bugün
  • salon iksv'de gerçekleşecek müzik şöleni. tam bilet 88 tl, öğrenci 72 tl olacakmış.
  • biletler hemen tükenince 8 mayıs’a da ek konser konumuş durumda.

vodafone red 1+1 kampanyası ve yapı kredi qr kod ile ödeme kampanyası birleştirilerek biletleme ücreti dahil 103,5 tl’ye 1 bilet yerine, 78,5 tl’ye 2 adet tam bilet alabiliyorsunuz.
  • milletçe hüznü ne kadar sevdiğimizin göstergesi olan konser

ayrıca 10 mayısa bileti olup 8 mayıs biletleriyle takas edebilecek yazarlardan mesaj beklediğim etkinliktir.
  • 10 mayısta gidip, çıkışta bi sigara tellendireceğimiz konserdir.
  • ölmeden önce (bkz: sigur ros) , (bkz: roger waters) ve (bkz: cigarettes after sex) konserlerini izlemeyi kafama koymuştum.

normalde konserlerden, partilerden zevk almayan bir yapım var. yukarıda saydığım isimlerin konserleri aslında birer konserden daha çok yaşamı sorgulatan paha biçilemez bir toplantı gibi geliyor bana.

hüznün, umudun, sevginin, nefretin ve daha bir çok duygunun aynı anda yüzde ufak bir tebessümle hissedileceği bir konser olacaktır ve fakirliğin gözü kör olsun ki ben orada olamayacağım.
  • bilet aradigim konserdir :(
  • guzel konserdir. gidemeyecek arkadaslarin 2 adet biletine ucreti mukabilinde talibim.
  • 2 adet ucreti mukabilinde bilet aradigim konserdir. yesillendirin dostlar
  • 8 mayıs'ta yalnızlığıma yalnızlık katacağım konserdir.
  • bu kadar çok bilet arayan insanın arasından nasıl sivrilirim bilmem ama ben 1 adet arıyorum. evet bir! gidemeyen olursa yeşillendirsin lütfen.