şükela:  tümü | bugün soru sor
 • olayı yaşan kişinin ağzından aktarıyorum ;‘bu gün size başıma gelen bir olayı anlatmak istiyorum.yazımı paylaşıp,destek olursaniz çok sevinirim.bu gün istanbul ısfanbul(vialand) 'da david people da dort aylik bebegimi emzirirken calısan yanima gelip müsterilerinin rahatsiz olduğunu emzirmemi birakmami istemistir.ben mekanin iç kısmında ve son masasinda oturmaktaydim.mekanın iç kısmında gizlenerek(?) emzirme nedenimde kadin düsmanı bozuk zihniyetin bende(bizde) yarattiği baskıdir. disarida oturan kişiler neden benim goguslerime bakma geregi duyuyor?.ben kizımin en dogal ihtiyacini karsilarken siz bu durumu nasil cinsellik olarak bakabiliyorsunuz ?mekan sahibine tepkimi gosterdigimde ise burası turkiye hanım efendi yapacak bir sey yok cevabını vermistir.bu kadar basit bir cümleyle bu yapılan mesrulaştirilamaz.ben bir anne olarak bebegimi doyurmak için kimsenin iznine ihtiyacim oldugunu düsünmuyorum.kizim aciktiğinda kosa kosa eve dönmek istemiyorum.veya cogu mekanda olmayan emzirme odalarini aramak istemiyorum.bu yaşanan benim çocugumu emzirmemden kaynaklanmıyor,sizin bakmanizdan,kirli zihniyetinizden kaynaklaniyor.uyarilmasi gerekn insanlar sizlersiniz!! ‘ bir bebeğin beslenme hakkına saygı göstermeyen bu işletmeyi kınıyorum. bir annenin , yavrusunu beslemesine hangi hakla, hangi zihniyetli bu tarz çıkışlar oluyor aklım almıyor.

  edit: mekanın adı başlıkta yanlış yazılmış arkadaşlar ‘davidpeople’ imiş.
 • iyi de ben burada mekanın rezaletini göremedim. belki emzirme odası yok diye eleştiri yapılabilir o da şart değil.
 • ne demek müşteriler rahatsız oluyor? öyle müşterinin ... ben!
  yüz üzerinden yüz rezalettir.
 • zaten hep, burası türkiye yapacak bir şey yok dediğimiz için olmadı mı tüm bunlar? dediğimdir.
 • emzirme odası diyor...
  bir sey goremedim diyor...

  iste sensin o rahatsiz olan kitle senlerden kurtulmamiz lazim.
 • dışarıda emzirme muhabbetlerinde bu başlıktaki kişinin söylediği şeyler doğru, ama başkasının bebek emzirilirken bakması yanlış bir şey değil. öküz gibi iki saat dikizlemek ya da gözle yapılan tacizden bahsetmiyorum tabii.
 • olay doğru ise, o cevabı veren mekan yetkilisinin de, “rahatsız” olan müşterinin de açlıktan can çekişmelerini umarım. her ikisinin de cinsel organlarının işe yaramaz hale gelmesini de. hatta bu hadsizliklerinin, en kısa zamanda başlarına, unutamayacakları olaylar getirmesini temenni ederim. aslında çok sert küfürler geçiyor içimden de artık çirkinleşmeme değmiyor bu tip insanlar. he bu arada hiç umrunuza olmaz ama sıklıkla uğradığım ilgili avm’de, size bir kuruş bile yok benden.
 • ablacım yaşınız gençse, alın kızınızı ve eşinizi, gidip kanada gibi bir yerde yaşayın. bu memleket son yıllarda iyice zıvanadan çıktı. mağaza sahibi, ulan tuvalette mi emzirsin kadın? elinde bebek emzirme odası derdine mi düşsün bu sıcakta. eline kutsal bir yardım fırsatı geçmiş, sen bunu değerlendireceğine, işi cinsellikle bağdaştırmışsın. tüh senin kalıbına osurayım.

  10/10 rezalettir.
 • bir annenin bebesini emzirmesinden rahatsız olanlar lütfen dışarda yemek yemesin. evinize gidin orda zıkkımlanın zira bizde sizlerden rahatsız oluyoruz.