şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hakkari'nin çukurca ilçesindeki güven dağı üs bölgesi'ne yönelik pkknın havan ile yaptığı saldırısında bir asker şehit oldu, 5 asker de yaralandı.
  elbette gündem olmadı.
  şehit düşen bir asker, 1 kuruş düşen dolar kadar tepki görmez bu ülkede.

  havan silahının menzili max. 5 kilometre.
  ki 5 kilometreden böyle bir isabet çok zor. muhtemelen 1-1,5km lik bir mesafeden atış yapıldı. bu bir ihmaldir.
  o kadar dibine kadar gelip, havan kurup ateşleyebilecek imkanı nasıl bulurlar?
  iha, siha yok mu bizde?
  yazık değil mi o gencecik fidanlara.
  bayrama bir hafta kala 1 aile yandı, 5 ailenin ise ödü kopuyor evlatları hayatını yitirecek diye.
 • orospu çocukları kudurdu yine. askerimize uzanan eli kıracağız. şehit olan her mehmetcik için sizden bin leş alacağız.
 • şehidimizin mekanı uçmağ olsun. ateş sadece düştüğü yeri yakıyor, günden güne alışıyoruz, ama duyarsızlaşmamalıyız. unutmamalıyız. hadi bunların şerefsiz, cani olduklarını, sırf hayallerindeki sözde kürdistan için ne kadar makyavelist davrandıklarını, gerekirse sivil, bebek ayırt etmeden herkesi katledebileceklerini biliyoruz. benim öfkem; muhalefet olmak için öyle davranan ya da bu sikiklerin gerçek yüzünü inatla görmek istemeyen sözüm ona yurdumun solcu(!) geçinenlerine. verin verin, bunların siyasi kanadına meclise girsin diye oy da verin, üniversitelerde pkk sloganı atanlarla beraber yürüyerek, sloganlarına eşlik ederek de destek verin. lan çıldırıcam artık aklım almıyor, kardeşi bu şerefsizler tarafından şehit edilen birisi vardı, chp’li geçiniyordu. bu seçimde kan dursun, barış olsun laflarını ağzında geveleye geveleye hdp’ye oy verdi. bu siktiğimin süzme cahilleri yüzünden doğru düzgün muhalefet bile kalmadı ülkede. at izini it izine karıştırdınız. ağzınıza aldığınız insanlık gibi kavramlarla zerre alakanız yok sizin, siz terör seviciliğine devam edin, varsın bizi faşist diye anmaya devam etsinler.