şükela:  tümü | bugün
  • gözden kaçmıştır her şeyi dağ kadar büyütmeyin bilmeden neler neler yiyiyoruz.
  • eee nesi rezalet? eve götürüp açıp ve yememişsin, daha reyondan ayrılmadan farkına varmışsın. en azından bi tadına baksaydın öyle rezalet başlığı açsaydın yiğidim.
  • adı üstünde bahçıvan. adam çicekle böcekle uğraşıp ardından peynir yaparken üstünden düşmüştür.
  • olmamış hocam. gıda konusunda en iyi ve güvenilir markaların bile zaman zaman hataları olur. yemediyseniz sıkıntı yok. her bozuk çıkan ürüne de koşa koşa ekşide başlık açılmaz ki...

migros müşteri hizmetlerine ve paketin üzerindeki mhz numarasına bildirin yeter.

bazı firmalar size bu gibi durumlarda güzellik mahiyetinde sürpriz bile yapabilirler.

zamanında tuborg'un bana sepet göndermişliği vardır 6'lı kutu biranın biri patlak diye.
  • derdini bilmem ne yapayım butonu koyun şuraya. t:derdini bilmem ne yapayım.
  • niye yüklendiniz adama anlamadım iyi ki açmış başlığı
    bahçıvan benim için alınmayacak markalar listesine girmiştir.
  • ılık götlü cihangir sakini, hiç görmemişki bahçe veya tarla, hiç yememişki kurtlu vişne. daha söverdim amma uykum geldi konuyu kapatın olmadı tatlıya bağlayın kardeşim.
  • genç irisi ergen bir yazarın ilgi çekmek amacıyla açtığı başlık.

her önüne gelen rezalet diye başlık açıyor.
  • migros buzdolabının önünden bildiriyorum.
    kurtlar sofrası olmuş burası amanın....
  • 0/10

fişi olmadığından ve satılan yerin migros olup olmadığı belli olmadığından şu anda sadece bir iddiadır. iftira olabilir. babasının bakkalından atmadığı ne malum?