şükela:  tümü | bugün
  • galatasaray'ın fikstürün 15. haftasında oynayacağı maç.

galatasaray'ın attığı ve yediği gollerin analizleri için:

(bkz: 2017-2018 sezonunda galatasaray'ın attığı goller)
    (bkz: 2017-2018 sezonunda galatasaray'ın yediği goller)
  • ben taraftarimizi azicik taniyorsam mac taraftar ve futbolcular acisindan söyle gececektir;

- tudor kalirsa (anons sirasinda isliklanir)
    - terim tezahuratlari baslar
    - ters bir skorda belhanda isliklanir (ters skor olmasa da isliklanir, sebebi ise hem kötü hem gamsiz oyunu)
    - macta puan kaybedilirse yöneticiye mendil atacak tarzda bir aksiyon olur, hatta ayni gün tudor'u seve seve kovarlar, cunku bu yönetim gücsüz taraftarin biraz baski yaptigi her konuda geri adim attilar (sneijder olayi haric)
    - eger takimin geneli yerli futbolcudan olussaydi futbolcular bilerek ve isteyerek yenilir hocayi kovdururlardi

genel olarak ise;
    - maci farkli kazanirsak hatta son 3 maci kazanirsak bir süre sular durulur.
    - tudor ve yönetim son 10 haftaya kadar kalirsa taraftar artik kisilerle ugrasmayi birakip takima destek olalim bari der is sene sonuna birakilir, tudorla sampiyon olunursa da olma sekline göre tudor'la devam edilir, sidik zoruyla 2-3 puanla sampiyon olunursa tudor da yönetim de gider.

olmasi gereken ise taraftarin sartsiz, kosulsuz takima destek olmasidir.
  • taraftarimiz takima sahip cikmalidir.

terim sevdasi yüzünden takima sampiyonluk yolunda celme takacak kadar salaklasmanin manasi yok.

söz konusu arma ise terim de olsa destekleyeceksin, tudor da olsa destekleyeceksin.
  • bir an önce cumartesi olsa da stada gitsem diye sabırsızlandığım maç.

tartıştık, bağrıştık, kavga ettik ama bitti, konu kapandı. fazlaca hırpalandığı bir raundun sonunda sporcusunu, ringin köşesinde elinde havluyla sabırsızca bekleyen antrenör edasında olmalıyız bu maçta tribünler olarak.

şimdi şampiyonluk istiyorsak tribünde tam destek zamanı. ıslıklayacak vakit değil. (bkz: dursun hariç)
  • ligde 5 maçtır gol atamayan akhisar'ın galatasaray'a yatacağı iddia edilen maç.

(bkz: orospu çocuğuyum demenin alternatif yolları)
  • gs yenince karşı takım yatmıştır. kuşlar yenince süper oynadı.
    sizin cibilliyetinizi ....
  • gene zayıf takimla galatasaray'in macidir. arabacılar çünkü hep real madrid'le oynuyor, yersen.
  • galatasaray'ın yenilmemesi gereken, ama aynı zamanda galip gelmemesi gereken maç. hem tudor gider, hem de 0 puandansa 1 puan iyidir.