şükela:  tümü | bugün
  • süper lig 15. hafta karşılaşması.. saat 14:00'te başlayacak..
  • trabzonspor için sezonun ilk yarısının bitimine 3 hafta kala kasımpaşa-bursa-karabük maçları arasında oynanacak en kolay müsabaka.

kasımpaşa'nın son fener maçında göstermiş olduğu performans dosta korku düşmana güven veren cinsten.

trabzonspor ise rıza çalımbay ile yakaladığı seriyi devam ettirmek isteyecektir. rıza çalımbay ile takımın öğrenmiş olduğu birşey var ki o da kötü futbola rağmen kazanmak. oynanılan futbol hâlâ güven vermiyor.

hücum hattında ki oyuncularımızın yaratıcılığı ve galibiyet alışkanlığımızı geri kazanmamız fark yaratıcaktır.
  • aksilik olmazsa iş yerinden bir iki arkadaşla iştirak edeceğim karşılaşma olacaktır. inşallah güzel bir oyun ve net bir skorla kazanırız. mesai saati içinde tribünde olmak ta ayrı bir keyif olacak, gerçi iş yerim % 80 benim gibi trabzon/ trabzonsporlulardan oluştuğu için benim adıma değişen bişi olmayacak. bize şantiye de trabzon :)
  • bu maçı yerinde izlemek gibi bir düşüncem var ama deplasman biletleri sanırım bitmiş. stadda takımsız passolig alarak izleyebilir miyim yoksa kasımpaşa passoligi mi almam lazım? bilen arkadaşlar yeşillendirirse memnun olurum.
  • vurduğun gol olsun en büyük aşkım.
  • trabzonspor'un devre arasına kadar kalan 3 maçı arasındaki en zor deplasmanı..

özellikle, kasımpaşa'nın süper lig'de devamlılık arz ettiği son 10 sene göz önünde bulundurulduğunda trabzonspor'un buradan sadece 2 galibiyet çıkarması da (bir tanesi 7-0'lık maç, diğeri de geçen sezon mas'ın gol attığı maç) kasımpaşa'nın durumu ne olursa olsun sahasının zorlu bir deplasman olduğunun en önemli göstergesi..

trabzonspor'da, sıklıkla süre bulan 3 tane ilk 11 oyuncusu eksik olacak bu maçta; durica, demirok ve okay.. ancak yerlerine oynayacak oyuncuların da onları aratmayacağını umuyorum.. onun dışında garanti bir kucka hamlesi ve sürpriz bir sosa ismi de şaşırtıcı olmaz.. rıza çalımbay haklı olarak yığılma yaşayan kadrodan şikayetçi ancak bugün bunun işe yarayacağını düşünüyorum..

benim için bu maçın ayrıca önemi, 7.5 yıl aradan sonra ilk defa deplasman tribününde trabzonspor'a destek olacak olmam.. bu duruma katkı sağlayan ve kendisi de bir suser olan değerli renktaşıma buradan da teşekkürlerimi iletiyorum..

inşallah bu geçen hasret yıllara değecek bir galibiyet almış oluruz.. olmazsa da sikimiz sağolsun napalım..

(bkz: oyna dik oyna)
  • qral 13. golünü attı.
  • kaptan onur'un 89. dakika'daki kurtarışı maçın kırılma anıydı. iyi ki varsın kaptan.

trabzonspor'umuzun 0-3 aldığı maç. kalan iki maçı da alırsak ikinci yarı yukarıya oynayabiliriz.
  • dik oynadığımız maç oldu.
  • ilk yarı dengeliydi ama ikinci yarı kasımpaşa düştü biraz.

daha akıllı olsak çok daha erken çözerdik maçı, kasımpaşa çok dengesiz saldırdı çünkü.

abdülkadir ömür'e parantez açmak istiyorum, gümbür gümbür geliyor maşallah.