şükela:  tümü | bugün sorunsallar (5)
63 entry daha
  • koeman akhisarspor maçının öneminin farkındayız demiş. inanılır gibi degil.

https://www.fenerbahce.org/…tay.asp?contentid=62701
  • giresunspor maçında takımda büyük bir heyecan eksikliği ve bezmişlik vardı. oyuncular hedefsiz ve moralsiz. bunun tek ilacı acil hoca değişikliği. kim olduğu da önemli değil artık. eğer ersun hoca ile görüşülüyorsa bence olay uzatılmadan bu maç öncesi hoca açıklanmalı. aksi takdirde ben devre arası öncesi takımın hiç bir maçı kazanabileceğini düşünmüyorum.

fenerbahçe takımı yeteneksizler ordusu olarak gösteriliyor ama bu doğru değil. takımın sorunu tamamen psikolojik. maçlara iyi hazırlanmıyorlar. maçlarda gerekli insiyatifi almıyorlar. kendilerini zorlayan, yönlendiren birisi yok. cocu ile fesih görüşmeleri yapacak ya da yeni hoca ile sözleşme şartlarını görüşecek kadar boş vaktimiz yok. mesele taraftarı hoş etmek, taraftar tepkisi çekmemek değil. mesele takımı bir araya getirmek, oyunculara bir amaç vermek, potansiyellerini hatırlatmak. bunda ne kadar gecikirseniz, bu durumu düzeltmeniz daha zor olacak.

giresun maçında gördüğüm kadarıyla saha içinde kavgalar yakın gözüküyor. oyuncular birbirlerine tahammül edemiyorlar. arkadaşlarının emeğini piç eden oyuncular var. siz benim emeğimi piç ederseniz ben de koşmuyorum amına koyayım diyor bazıları da. takım bence çok tehlikeli bir virajda ve bir şeyler patlayacak. bu akhisar maçı olur, sonraki maç olur ya da antrenman olur bilemiyorum. daha ne kadar kötü olabilir diyoruz da bence rampa aşağı freni patlamış vaziyette gidiyor takım. bilmiyorum, bence yeni hocanın yarın bile değil, bu akşam açıklanması gerekiyor. çobansız koyun sürüsü kendini uçurumdan aşağı atar.
  • dün voleybol oynamasına göz yumulan fener’in 2 gün sonra puan kaybetmesine göz yumulacağımı mı sanıyorsunuz?
    tff kollar feneri düşma potasına yaklaştırmaz, 2. dönem şike yapılıp 17’de 17 için her şart oluşur.
  • akhisar zayıf rakibini yenip düşme potasından çıkacaktır.
  • dalga geçilmeyi hak eden fenerbahçe'mizin maçı. umarım bir şekilde galip gelinip zor günleri geride bırakacağımız bir döneme gireriz. ama futbolcuların ruhsuzluğu beni çok rahatsız ediyor
  • düşme hattı derbisidir.
  • alt sıralar ya da alt liglerdeki maçları sevenlere aynı saatte oynanacak eskişehir altay maçını izlemelerini öneririm. daha zevkli ve bol gollü geçecektir.
  • akhisar'ın düşme hattındaki rakibiyle oynayacağı çok kritik 15. hafta maçı.

kazandıkları taktirde 2-3 sıra yukarı çıkabileceklerinden dolayı maça galibiyet parolası ile çıkacaklardır.

fenerbahçe ise düşme hattının hemen üzerindeki yerini koruyabilmek için bu maçtan kesinlikle 1 puan çıkartmak zorunda. takım olarak da bu zor deplasmana 1 puan için gelmişlerdir.

fazla pozisyon olmayan, sert bir maç olacağını tahmin ediyor ve akhisar'ı bir adım önde görüyorum.
  • ev sahibi takım yenilmez. tabi hakemler müsade ederse
643 entry daha