şükela:  tümü | bugün
  • bu sene dokuzuncu kez düzenlenen betonik fikirler proje yarışması başladı! üniversite ve yüksek lisans öğrencilerinin katılım sağlayabileceği yarışmayı akçansa düzenliyor. sürdürülebilir gelecekte çimento ve betonun önemini vurgulayacak fikirlerin boy ölçüşeceği yarışmada, öne çıkacak fikirler macbook, apple watch ve ipad pro hediyelerinden biri ile ödüllendirilecek.

yarışmaya katılmak isteyenlerin yapması gerekenler ise cok basit. en az 2, en fazla 4 kişilik bir grup kurarak, ses getireceğine inandığınız fikirlerinizi betonikfikirler.com sitesine sunum ve poster olarak yükleyerek yarışmaya katılmaya hak kazanabilirsiniz.

ama unutmayın! son başvuru tarihi 15 şubat. sosyal sorumluluk, pazarlama, dijitalleşme, mimari, sürdürebilirlik, ürün geliştirme ve verimlilik alanlarında yenilikçi ve uygulanabilir bir fikre sahipseniz elinizi çabuk tutmanızda fayda var. 15 şubat tarihinden sonra başvuru yapma şansını kaybedeceksiniz. öğrenciler için güzel bir deneyim olabilir. deneyiminizi ödül ile taçlandırabilirsiniz :)
  • çimentodan ekmek yapmayı icat edin de bütün ülke doysun.
  • son başvuru tarihi için az bir süre kalan yarışma. bildiğim kadarı ile 15 şubat başvurular için son tarih. her üniversite ve yüksek lisans öğrencisinin üretmek isteyeceği pazarlama, dijitalleşme, sürdürülebilirlik ve mimari gibi konularda yenilikçi ve yaratıcı düşünceleri arıyorlar. ben başvurumu gerçekleştirdim. ekibim de hazır. simdi son olarak projemi tamamlamam gerekiyor. işin sonunda güzel ödüller var gerçekten. macbook, apple wacth, ipad pro dereceye girecek ekip üyelerine verilecek. bu yıl 9. kez düzenlecek betonik fikirler proje yarışması aslında yaratıcılığı teşvik eden ve gelecekte çimento ve hazır betonda farkındalığı artırmayı hedefleyen bir konsepte sahip.

merak edenler adresinden detaylı bilgi alabilir ve kolay bir şekilde ekiplerini kurarak başvurularını tamamlayabilirler.
  • “çimento ve betonun önemi” kısmıyla beni benden almış, “ağaç ve tabiatın önemi” olmasın o dedirten kampanyadır.
  • ülkede yeni fikirlere değer veren bir avuç kişi ve kurum varken, onlara da ağaç, böcek muhabbeti yapıldıkça zaten bir milim ilerlenmez. ha kardeşler aynen. her yer orman olsun, çadırda yaşayalım.