şükela:  tümü | bugün
 • bugün saat 15:30 da izmir atatürk stadı'nda oynanacak olan karşılaşmadır.
  karşıyakamızın liderlik adına önemli bir maçıdır.
  #haydikafkaf
 • hakemin gerçek anlamda katlettiği ve aydınspora hediye ettiği maç.

  aydınspor 2 golünü penaltıdan atarken , karşıyaka takımı 7 sarı kart 1 kırmızı kart ile cezalandırılmış.

  celal bayraklı denen eyyamcı zaten maçın sonucunu kafasında önceden belirlemiş.
 • maçın sözde hakemi apaçinin önde gideni celal bayraklı aydınspor takımı lehine iki uydurma penaltı verdikten sonra bununla da yetinmiyor, pozisyondan 50 metre uzakta eli belinde duran karşıyakalı oyuncuya yanlışlıkla! kırmızı kart gösteriyor. buna itiraz eden iki karşıyakalı oyuncu daha kırmızı kart görüyor ve federasyon da bu oyuncuları 7'şer maç gibi inanılmaz cezalarla cezalandırıyor. ilaveten karşıyaka menajeri ve bir yöneticisi de birkaç ay men cezası alıyor.

  pozisyon şöyle gelişiyor, karşıyakalı 6 numaralı oyuncu faul yapıyor ama oyun avantajdan devam ediyor. oyun durduktan sonra kime kırmızı kart göstereceğini unutan apaçimiz maçın 4. hakemine soruyor. maçın 4. hakemi eliyle 6 işareti yapıyor. apaçi de gidip 66 numaralı daha önceden sarı kartı olan pozisyondan alakasız karşıyakalıya kırmızı kart çıkarıyor. zaten iki uydurma penaltıyla sinirleri laçka olmuş takıma bir de bu hatayı yapınca diğer oyuncular da zıvanadan çıkıyor ve onları da es geçmiyor, federasyon da 7 maç gibi ilginç cezalarla takımın elle tutulur iki oyuncusuna sezonun ilk yarısını kapattırıyor.

  karşıyaka spor kulübü, video kayıtlarıyla birlikte hata olduğunu federasyona ispat ediyor, karara itiraz ediyor. türkiye futbol federasyonu itirazı gerekçe göstermeksizin reddediyor. tff web sitesinde kırmızı kart gören karşıyakalı oyuncunun kırmızı kartı bulunmuyor, ama kendisi cezalı. falan. ilginç ilginç şeyler. hakem ayrı apaçi zaten yolda görsen yolunu değiştirirsin. federasyon ayrı hırsız oldu olası. hep pis işler.