şükela:  tümü | bugün
 • konsolosluk önünde iphone yakarak katılacağım eylem.
 • vaşington portakalımı da alıp desteklemeye geleceğim eylemdir. bıçaklar sizden ama..
 • ohal kapsamında gösteri ve yürüyüş yapmak yasakt...
  şaka lan şaka siktirin gidin konsolosluğun önüne hadi.
 • akp'yi protesto edecek cesareti olmayanların akp'yi iktidara getiren ülkeyi protesto etmesi.

  hala anlamıyor musunuz?

  seçtiğiniz boş insanlar devlet yönetebilecek kapasitede değil.

  bugün abd ile sorun yaşarsın yarın ab öbür gün de rusya.

  hangi ülkenin haklı olduğu da değil mevzu.

  mevzu şu : 7. yy kafasındaki adamlar yüzünden koca ülkenin acı çekmesi.

  hadi hayırlı hurmalar...
 • yemiyor mu vs. ergen lafları ile savunulan zırvalık.

  gezi'de de direndim, defalarca da abd'yi protesto ettim.

  siyasal islam yok edilmediği sürece bu ülke adam olmaz.

  hadi hayırlı hurmalar...
 • rte ile ters düşünce mi boykot geldi aklınıza?

  bu ülkeyi sikip atan amerika değil mi? rte'yi başımıza o sarmadı mı? bilip de bilmemezlikten gelmek yakışıyor mu? anlayıp da salağa yatmak?

  hadi alın antalya portakalını, gidin konsolosluğun önüne...
 • (bkz: lahanayı yerken kıtır kıtır sapına gelince me)

  beraber yürüdüğünüz yollarda biz terörist ilan edildik. zamanında bu politikanın sonunun bu olduğunu çok anlattık ama sikine takan olmadı.
  - afganista'a asker gönderirken söyledik!
  - libya, mısır karıştırılırken söyledik!
  - ırak'ta ne idüğü belirsiz kitleler silahlandırılırken söyledik!
  - suriye karıştırılırken söyledik!

  o zaman bize vatandaş değil terörist diyordunuz. olayların geldiği nokta bırak türkiye cumhuriyeti vatandaşlarını, cumhurbaşkanı'nın bile elinden çıkmış vaziyete geldi. gidin haşmetlinize ne sözler verip de tutamadıysa anlatsın da bari nasıl bir bokun içinde olduğumuzu bilelim.

  gerçi başlığın amacı da öyle toplumsal tepki oluşturmak falan değil. yine ikilik yaratmak, laf salatası çevirilmesini sağlamak. ne de olsa mahalle yanarken orospu saçını tararmış!

  yarın haberlerde amerika vizeleri askıya aldığı için amerikan konsolosluğu önünde, amerikan bayrağı yakan tipleri görürseniz hiç şaşırmayın. hatta o tiplerin değil yurt dışına, daha kendi şehrinden bile çıkamayan insanlar olduğunu görürseniz daha da şaşırmayın.
 • diyelim ki tamamen tarafsız, bu protestoya katılma kararını düşünen bir bireyim;

  önce bakarım, kim yapıyor bu çağrıyı? ülkenin anasını göz göre göre si*en, ne dış işleri, ne iç işlerinde hiç bir başarı kaydedememiş, üstüne üstlük bir de ülkeyi günden güne kaosa sürükleyen partinin, hükümetin yandaşları. öncelikle şunu söyleyim, kendi zeka ya da siyasi görüşümü geçtim, sadece sizinkini samimi bulmadığım için, hırsıza bu kadar yol verdiğiniz için, sizinle aynı yolda yürümem. karar olumsuz.

  hadi onu geçtim. malum partiyle işi olmayan, milliyetçilik duygularıyla çağrı yapan bir vatandaş var karşımda. sorarım arkadaş önce, aga sen bunları protesto edeceksin de,hırsızın hiç mi suçu yok diye. ulan daha geçen hafta tutukladığın adamın açıklamasını yapamamışsın hala. adamlar "n'oluyo lan bizim elemanı tutuklamışsın" diyor, sen "aaa vallahi bilmiyodum sizin adam olduğunu" diyerek çocuk kandırıyorsun. şu konuda hem fikirim, eğer vatan ihanet varsa, koy gö*üne, gözünün yaşına bakma. ama bu kafaya göre cezalandırmayı "biz cahil halk"ın yapmalıydı en fazla. bürokrasi diye bişey var. yaparsın açıklamanı diplomatik yollarla, sonra tutuklarsın adamı.

  yok o da mı olmadı. amerika emperyalist diyen solcular çağırıyor protestoya. aga kusura bakmayın o da geçti artık. son on yıl içinde tanıdığım en büyük solcuların hepsi amerika' da yaşıyor şuan. yok o 80'lerdeki harbi devrimciler. üniversiteside kendi gözlerimle gördüm ya. adam emperyalizme karşı eyleme gidiyo, götündeki kot "çakma" american eagle, arması amerika bayrağı. yok aga yemezler artık kusura bakmayın. hepiniz bokunuzda boğulun.

  en başta bu hükümet, sonra onun yalamaları, en son yalandan protesto edenler, hepiniz yalancısınız, samimiyetsizsiniz. götü başı oynayan adamla protestoya falan gidilmez. sonra gezi' deki gibi önden iki tane paralı ibne sallayacak taşı konsolosluğa, sonra al başına belayı.
 • pepsilerin şelale gibi akacağı protesto.